Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » 'Türkiye çok müzikal bir ülke' | 01 Haziran 2014 Pazar 00:35

'Türkiye çok müzikal bir ülke'

TÜRKİYE'den sonra yayınlandığı Ortadoğu ülkelerinde beğeniyle izlenen 'Öyle Bir Geçer Zaman Ki' dizisinde ‘Caroline’ karakterini canlandıran Alman oyuncu Wilma Elles, Türkiye’nin her yerinde canlı müzik yapılmasına şaşırırken,
TÜRKİYE'den sonra yayınlandığı Ortadoğu ülkelerinde beğeniyle izlenen 'Öyle Bir Geçer Zaman Ki' dizisinde ‘Caroline’ karakterini canlandıran Alman oyuncu Wilma Elles, Türkiye’nin her yerinde canlı müzik yapılmasına şaşırırken, "Burası, çok müzikal bir ülke" dedi.

 

Türkiye dışında 70 ülkede yayınlanan dizide oynanınca özellikle Ortadoğu ülkelerinde de tanınan Wilma Elles, Zeynep Özek’in hazırladığı Birleşik Arap Emirlikleri’nden uydu aracılığı ile yayın yapan MBC4 kanalının sorularını yanıtladı. Soruları oldukça iyi derecede Türkçe konuşarak yanıtlayan Elles, Türkiye’de birbirinden önemli ve çok başarılı sanatçılar bulunduğunu anlatırken, "Burada her yerde canlı müzik var. Almanya’da öyle değil" dedi.

Wilma Elles, Türkiye’de yeni projeler üzerinde çalıştığını anlatırken, “Üzerinde çalıştığımız yeni sinema filmi var. Onu 1 ay sonra çekmeye başlayacağız. Orada ajanı oynayacağım” diye konuştu.

 

 


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
ÖNCEKİ HABER
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK