Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Türk Oyuncularla İlgili Öyle Şeyler Söyledi ki | 03 Ağustos 2013 Cumartesi 01:30

Türk Oyuncularla İlgili Öyle Şeyler Söyledi ki

Geçtiğimiz hafta Edirne ve Kapadokya'yı ziyaret eden Avustralyalı aktör Russell Crowe, Türkiye'de geçirdiği zamanı Twitter'daki takipçileriyle paylaştı.

Bu süre zarfında 22 film izlediğini söyleyen Crowe, Türkiyeli oyuncular hakkında yorumlarını yazdı.

Yönetmenliğini yapıp, başrolünü oynamayı planladığı ‘The Water Diviner’ filmine mekan bakmak için Türkiye ’ye gelen Russell Crowe, Türk sinemasına merak sardı. Twitter ’da Türkiyeli oyuncularla birlikte bir gün geçirdiğini yazan Avustralyalı aktör, “Bu ülkede çok fazla yetenek var” dedi.

YAHŞİ BATI ÇOK KOMİK

Cem Yılmaz’ın kendisini çok güldürdüğünü söyleyen Crowe, takipçilerine “Yahşi Batı’yı gördünüz mü? Çok gülünç, çok komik” şeklinde bir soru yöneltirken, filmde Cem Yılmaz ile Demet Evgar arasında geçen “Bıyıkların çok güzel”, “Seninki de!” repliğini twit'ine dahil etmeyi ihmal etmedi.

Türkiye’de harika zaman geçirdiğini söyleyen Hollywood yıldızı, bu süre zarfında 22 Türk filmi izlediğini, ‘büyük’ oyuncularla tanıştığını anlatırken, geçen hafta ziyaret ettiği Edirne ve Kapadokya’yı “Ne harika bir yer!” sözleriyle övdü. Son olarak takipçilerine, “Yılmaz Erdoğan’ın ‘Kelebeğin Rüyası’nı izlediniz mi” diye soran Crowe, güzel film diyerek düşüncelerini 1.2 milyon takipçisiyle paylaştı.

YILMAZ, KIVANÇ, MERT...

Birkaç hayranıyla Twitter üzerinden sohbet etme fırsatı da bulan Avustralyalı oyuncu, "Kıvanç Tatlıtuğ ile tanıştınız mı" sorusuna, "Evet, bugün tanıştım. İyi bir adam, iyi bir aktör. Güzel bir sohbetimiz oldu" cevabı verdi. Başka bir takipçisinin Mert Fırat'ı önermesi üzerine ise, "Onunla tanışmadım ama seninle aynı fikirdeyim. Çok doğal, klas bir aktör" yorumunu yaptı.

Crowe, "Çok iyi bir insan, harika bir oyuncu" sözleriyle Yılmaz Erdoğan'ı, "Harika birisi, Onu çok seviyorum" cümleleriyle de Şener Şen'i, "Çok iyi bir oyuncu" sözleriyle de Haluk Bilginer'i överken, yeni çekeceği filminde birkaç Türkiyeli oyuncuya da yer vermek istediğini söyledi.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK