Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Tülay Kumaşçı'nın resimlerine bakıyorum,çok güzel | 08 Ağustos 2015 Cumartesi 18:13

Tülay Kumaşçı'nın resimlerine bakıyorum,çok güzel

Adnan Oktar,Tülay Kumaşçı'ya övgüler yağdırdı

Tülay hanım çok güzel ve çok hoş bir kadın. Ben Kim Kardashian’ı ve Amber Rose’u da tanıyorum, bu insanları seviyorum. Birçok sanatçıyı tanıyorum bunlar bikini ve mayoyla hatta bazıları tamamen çıplak resim çektiriyorlar, bunlar benim onları sevmemem için bir sebep değil, ben onları yine severim, saygı duyar değer veririm. Beni niye seviyorsunuz da demem. Tülay hanım hakikaten beni çok sever, ben de onu çok seviyorum. Ama o anlamda talebem değil, ben hoca değilim ki talebem olsun. Bir insan beni seviyorsa dekolte giyinemez diye bir konu mu var. İstediği gibi resim çektirir, istediğini yapar. Kim Kardashian’ı ben ne kadar tanıyorsam., ne kadar seviyorsam Tülay hanımı da o kadar tanıyor ve seviyorum.  Kim Kardashian ne kadar özgürse o da o kadar özgürdür.

 

Tülay hanım benim gördüğüm kadarıyla dışarıda çok mutahasıptır, kimseyle muhatap olmaz, çok titizdir. Ama benim gördüğüm güzelliğinin görülmesinden hoşnut oluyor. Ben ona karışmam, ben hiç kimsenin hürriyetine karışmam niye bikini mayo giyiyorsun, niye eğleniyorsun demem böyle bir konu olmaz. Veya beni niye seviyorsun demem. Beni seviyorsa iftihar ederim, ben de severim.

 

Ben Tülay hanımı yetiştirmiş, eğitmiş değilim. O kendi kendini yetiştirmiş bir insan, beni çok seviyor ben de onu çok seviyorum. Resimlerine bakıyorum hakikaten çok güzel. Ben Kardashian’ı ve Amber’i de çok beğeniyorum. Tülay hocamı da çok beğeniyorum. Ben gidip Amber’e niye böyle kıyafetle geziyorsun, dekolte giyiniyorsun diyor muyum, demem. Bu mantıklı değil ben böyle birşey yapmam. 


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
SONRAKİ HABER
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK