Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Tuğçe Kazaz kendini hayır işlerine adadı | 21 Haziran 2014 Cumartesi 22:26

Tuğçe Kazaz kendini hayır işlerine adadı

Rol aldığı 'Gönül Hırsızı' adlı dizi bittikten sonra bir süre ortalıklarda görünmeyen ünlü manken Tuğçe Kazaz, kendisini hayır işlerine adadı. Kazaz, bir süredir engelli çocuklar için çalışıyor!

Sabah'tan Merve Yurtyapan'ın haberine göre ünlü manken Tuğçe Kazaz bir süredir; engellilerin eğitim, kültürel, sosyal ve sağlık ihtiyaçlarına katkıda bulunarak onların üretken bireyler olmaları için kurulan Birleşen Eller Yaşam ve Engelliler Derneği (BEYENDER) için çalışıyor.

Dernekte aktif olarak görev alan Kazaz, bir süre önce derneğin yönetim kurulunda genel sekreter olarak görev yapmaya başladı. Derneğin toplantılarına katılan ve engelli vatandaşların sorunlarına çözüm bulmak için çalışan ünlü manken, geçtiğimiz günlerde de dernek yetkilileriyle bir rehabilitasyon merkezini ziyaret etti.

Kurumun yetkilileriyle konuşup yapılan faaliyetler hakkında bilgi alan Tuğçe Kazaz, ardından buradaki öğrencilerle tek tek ilgilendi.


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK