Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Tuğba Özay çocukluk hayalini açıkladı | 17 Kasım 2016 Perşembe 21:38

Tuğba Özay çocukluk hayalini açıkladı

Takipçileriyle sosyal medya hesabı üzerinden çocukluk hayalini paylaşan Tuğba Özay, çocukken tır sahibi olmayı düşlemiş.

Renkli ve dobra kişiliğiyle dikkat çeken Tuğba Özay, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda takipçileriyle ilginç detaylar paylaşıyor. Özay’ın son paylaşımı, Amerika ziyareti sırasında bir tırın önünde çekilmiş kare oldu. Bu fotoğraf karesinin altına çocukluk hayalini paylaşan Tuğba Özay’ın tır şoförlüğü yapmak gibi planları varmış. İşte Özay’ın hayalleri: “Çocukluğumda böyle bir tırın sahibi olmayı, tır şoförlüğü yapmayı hayal etmişliğim vardır. Her yeri nikelaj, cayır cayır parlayan bir tır … Kocaman …

Tırın arkasında da şahane döşenmiş bir oda ve içinde motosikletim. Hatta üzerimde biraz serseri biraz asi bir kıyafetle hayal ederdim kendimi. Altımda mini bir kot şortum, üzerinde dar bir beyaz gömlek ya da yüzücü stili bir body, başımda şapkam, ayağımda çizmeler falan… Böyle düşlerdim kendimi. Canım sıkıldığında tırın arkasındaki kapaklar açılacaktı ve ben motosikletimle vıınn vıınn diye gazlayıp uçacaktım yollara … Dünyayı gezecektim o tırla … Çocukken bin çeşit kurduğum hayalden yalnızca biriydi bu söz ettiğim … Şimdi yalnızca önünde poz veriyorum. Olsun hayali bile güzeldi. Ne de olsa çocuktum. Çocukken hayaller de çok güzeldi.”


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK