Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Tuğba Özay: "Kimin ne zaman adam satacağı belli değil" | 12 Kasım 2019 Salı 20:39

Tuğba Özay: "Kimin ne zaman adam satacağı belli değil"

Güzel yıldız Tuğba Özay, Instagram hesabından yaptığı paylaşım üzerinden 'sosyal medya'nın ne kadar da kötü bir yer olabileceğini gözler önüne serdi.

Tuğba Özay'ın “Bu Instagram da ne fena, hele ki ünlü isimler için… düne kadar can ciğer kuzu sarması olanlar Insta’da ‘Beni takip ettin yok beni takipten çıktın’ diye çocukca kavgaya tutuşuyorlar. Esasında ne kadar da samimiyetsiz olunduğunu görüyoruz sosyal medyada… arkadaşlıklar, aşklar hep sosyal medyaya dayalı oldu. En iyisi benim yaptığım kimseyi takip etmeyeceksin arkadaş… hep soruyorsunuz niye kimseyi takip etmiyorsun diye… İşte tam da bu sebepten! Ben bu platformu sadece sevenlerimle buluşma, haber alma, haber verme için kullanıyorum… Sevdiğim insanların da sayfasına bakın beğeni yapıyorum. Ama bu takip işi sıkıntılı arkadaş, kimin ne zaman adam satacağı belli değil.” notunu yayınladığı paylaşımı dikkat çekti.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK
magazin Kolay Sohbet Sohbet Sohbet Kolay Chat