Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Tuba Ünsal balayını nerede geçirdi? | 29 Haziran 2013 Cumartesi 18:16

Tuba Ünsal balayını nerede geçirdi?

Tuba Ünsal: "Evlilik teklifini, 1 Mayıs'ta aldım. Evimize dönerken biber gazlarıyla karşılaştık. Evlendiğimiz gün ülke karışmıştı.."

Balayımızda Gezi Parkı'ndaydık

1 ay önce sevgilisi Mirgün Cabas'la sürpriz bir şekilde evlenen Tuba Ünsal, Instyle'ın Temmuz sayısına ilginç açıklamalar yaptı.

- Mirgün'le bir süredir planladığımız bir şeydi evlilik. Başvuru aşamasında kimsenin fark etmemesine ve gazetelere haber olmamasına da biz şaşırdık. Ben çok büyük bir organizasyon istemiyordum. Yurtdışında evlenme fikri sıcak geldi. Berlin hiç gitmediğim, sadece evliliğimle hatırlayacağım bir şehir olsun istedim. Mirgün bir takım alternatifler sunduğunda Berlin olsun istedim. En sakin şekilde evlendik. İyi ki de öyle olmuş, ortam çok güzeldi. Ama zamanlama pek iyi olamadı. Biz Berlin'e indiğimizde Gezi Parkı'ndaki olaylar yeni başlamıştı. Moraller çok kötüydü. Nikahta 10 dakika o anı yaşadık ama sonrasında Berlin'deki yürüyüşe katıldık.

- Evlilik teklifini, 1 Mayıs'ta aldım. Evimize dönerken biber gazlarıyla karşılaştık. Evlendiğimiz gün ülke karışmıştı. Balayında da Gezi Parkı'ndaydık ama Berlin'de 5.000 kişiyle yürüş yapmak harikaydı. Hayatımda yaşayabileceğim en güzel düğündü.

- Artık cici kız rollerinde olmayacağım. Benden de karalar bağlayan bir kadın olamayacağının farkındayım. Ama olabildiği kadar farklılıklar yapmaya çalışıyorum. Çünkü benim için sinema yapıyor olmak keyif almak demek.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK