Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Spor » Tomas Sivok'tan Aybaba'ya eleştiri | 03 Temmuz 2013 Carşamba 18:37

Tomas Sivok'tan Aybaba'ya eleştiri

Beşiktaş'ın Çek savunma oyuncusu Tomas Sivok, Slaven Bilic'in takımın başına getirilmesini değerlendirdi, Samet Aybaba'yı eleştirdi...

Beşiktaş'ın Çek savunma oyuncusu Tomas Sivok, Slaven Bilic'in takımın başına getirilmesini değerlendirdi, Samet Aybaba'yı eleştirdi.. 
 
Tomas Sivok, BJK TV'ye yaptığı açıklamada, Hırvat teknik adam Slaven Bilic'i değerlendirerek, "Yeni teknik direktörümüz Bilic’i çok yakından tanıyorum. Kendisiyle milli takımda rakip olarak karşılaşmıştık. Hırvatistan Milli Takımı'nın başında önemli başarılar kazandı. Potansiyeli yüksek, kazanan bir yapısı var. Ayrıca duygusal ve takımına taktik oynatmaya çalışan bir antrenör. Geçtiğimiz sezon taktik ve organizasyon anlamında sıkıntılar yaşamıştık. Bilic gibi bir hocanın bu nedenle tercih edildiğini düşünüyorum” şeklinde konuştu. 

Bilic ile henüz kısa bir dönem geçirdiklerinin altını çizen Çek oyuncu, "Çalışmalarda oyunu durdurup ne yaptırmak istediğini anlatması, genç oyuncuların gelişimi açısından çok önemli. Slaven Bilic’in bu sezon Beşiktaş için en büyük kazançlardan biri olacağını tahmin ediyorum” ifadelerini kullandı.

 
Kaynak: SPOR

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK