Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Sürpriz aşk | 24 Temmuz 2016 Pazar 11:41

Sürpriz aşk

Ceren Kaplakarslan, Rafet El Roman’la sürüncemede kalan ayrılık hikayesine noktayı şovmen Mehmet Ali Erbil’le koydu...

BİR süredir Rafet el Roman ile Ceren Kaplakarslan’ın arasının bozuk olduğu konuşuluyordu. İddiaya göre Ceren şarkıcının ilk evliliğinden olan kızları Su Elnur ve Şevval ile anlaşmazlık yaşamıştı. Ceren, evini terk edip babası Attila Kaplakaslan’ın yanına gitti. İki aydır ayrı yaşadıkları konuşulan çiftin yakın çevresi, ikilinin karar aşamasında olduklarını belirtmişti. Ceren El Roman konuyla ilgili “Zamanı gelince bir açıklama yapılır” derken, Rafet El Roman boşanma sorularına yanıt vermek istememişti.

KIBRIS’TA TATİLDE... Taraflar arasında bu gerginlik sürerken Uçankuş TV, 27 yaşındaki Ceren Kaplakarslan’ın, 59 yaşındaki Mehmet Ali Erbil’le birlikte olduğunu iddia etti. Uçankuş’a göre ikili Erbil’in Yeniköy’deki evinde görüldü.. Takibe alınan çift, sonrasında Kıbrıs’ta tatile çıktı. Mali’yle baş başa tatil yaptığı iddia edilen Ceren Kaplakarslan, Kıbrıs’taki otelden görüntüler paylaşıyordu. Ceren, daha önce de Mehmet Ali Erbil’in evinin civarındaki mekanlardan ve Tarabya’dan yer bildirimi yapıyordu. Böylece adeta görüştüklerini ilan etmek ister gibiydi.

RAFET’İN TEPKiSi NASIL OLDU? İddialara göre Rafet El Roman, araştırmaları sonucu arasının bozuk olduğu Ceren’in Mehmet Ali Erbil’le görüştüğünü öğrendi. Roman’ın sürekli aradığı Ceren’e “Doğru mu, sen gerçekten Mehmet Ali Erbil’le mi berabersin? Yoksa bu bir iş görüşmesi mi?” diye sordu.. Ancak genç kadının artık telefonları açmadığı ve Kıbrıs’ta tatiline devam ettiği ortaya çıktı.. Bilindiği gibi Rafet El Roman ve Ceren Kaplakarslan yurtdışında evlendiklerini söyledikten sonra bu evliliğin resmi olmadığı iddiası o dönem çok konuşulmuştu.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK