Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Sualtı modeli Dilara | 30 Temmuz 2014 Carşamba 09:10

Sualtı modeli Dilara

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu'nda CMAS üç yıldız dalışçı üyesi olan Dilara Çetinel'in yaşam biçimi Sualtı modelliği.

Çetinel, çevresinde bulunan kişilerin mankenlik yapmasını istemesi sonucu kafasına yatan bu zor işi su altında gerçekleştirdi.
Adli Tıp okumayı hedefleyerek geldiği Türkiye'de uzun bekleme süresinde Türkiye'ye alıştı ve kendisini Sualtı modelliğinde buldu. Dilara Çetinel, Almanya'nın Bielefeld kentinde 21 Aralık 1989 yılında dünyaya geldi. Eğitim hayatına 1995 yılında başladı. 2009 yılında liseyi bitiren Çetinel, 2012 yılında ise Ekonomi Meslek Okulu'ndan mezun oldu.


Mezuniyetinin ardından Adli Tıp okumak için başvurdu bulunan Çetinel, 1 yıllık bekleme süresinin ardından Türkiye'ye alıştı ve kesin dönüş yaparak yaşamını Sualtı modeli olarak sürdürdü.


Koyu bir Galatasaray taraftarı olan Çetinel, sayısız reklam filmi, belgesel, tanıtımın yanı sıra Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu'nda CMAS üç yıldız dalışçı üyesi. "Futbolda Şiddete Hayır" sloganı ile ekibiyle bir projeye imza atan Dilara Çetinel, saha içinde yaşanan heyecan, sonuç ne olursa olsunbarış ve kardeşlik ruhu ile neticelenmesini ve tribünlerde bayan taraftarların sayısının artmasını arzu ediyor.


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK