Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Kültür-Sanat » Sokakta görenler tehdit ediyordu! | 06 Ekim 2015 Salı 20:34

Sokakta görenler tehdit ediyordu!

Güllerin Savaşı nda canlandırdığı ‘Gülfem’ karakteriyle çok konuşulan Canan Ergüder, Binbir Gece’de oynarken kendisini sokakta görenlerin “Seni öldürmek lazım” dediklerini söyledi

GÜZEL oyuncu Canan Ergüder, Birleşik Arap Emirlikleri’nden yayın yapan bir kanaldaki Turki Extra programına katıldı. Türkiye’den önce ABD’de oyunculuk yaptığı belirten Ergüder “Türkiye’ye taşındım. Ama temelli taşınmamıştım. Çünkü o sırada ABD’de evliydim. Bunu sadece 10 aylık muhteşem bir iş olarak gördüm. Fakat ondan sonra aynı yapımcıdan ‘Binbir Gece’ dizisi için teklif gelince kaldım. Boşandım, hayatımı bütün buraya taşıdım” dedi.

Tepkileri çok zevkli buluyor Halit Ergeç ve Bergüzar Korel ile birlikte oynadığı Binbir Gece dizisinin kendisi için çok güzel deneyim olduğunu belirten Canan Ergüder “Sosyal medyadaki tepkileri çok zevkli bulurum.

Türkiye’ye geldiğim ilk iki senede bayağı alınıyordum. Binbir Gece’ izisi sırasında beni görünce ‘Seni öldürmek lazım’ gibi laflar söylüyorlardı sokakta. Yüzüme bunu söylüyor, ‘Niye böylesin’ diyorlardı. Şimdi artık çok ciddiye almıyorum bunları. Sokakta karşıma çıkan insanlar oyunculuğumdan ne kadar çok etkilendiklerinden bahsediyorlar. O yüzden bana kötü bir şey gibi gelmiyor” diye konuştu.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK