Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Sinem Kobal'ı mest eden öpücükler | 04 Ağustos 2015 Salı 09:29

Sinem Kobal'ı mest eden öpücükler

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu'nun Çeşme'deki halleri, aşk filmlerine taş çıkardı. İmirzalıoğlu, Kobal'ı önce dudağından sonra alnından öpüp aşkını gözler önüne serdi.

yılın çifti Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu'nun Çeşme tatili romantik bir şekilde sürüyor. Geçtiğimiz gün İzmir'den Çeşme'ye giderken yakışıklı oyuncunun Porsche marka otomobilinde görüntülenen ikili, gece-gündüz romantik görüntüler sergiliyor.

Çeşme'deki gözlerden uzak bir otelde konaklamayı tercih eden Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu, otelin sahilinde bir ara aşka geldi. Kimseye aldırış etmeden dudak dudağa öpüşen çiftin halleri, aşk filmlerini aratmadı. Sinem Kobal, adeta düşman çatlatarak sık sık Kenan İmirzalıoğlu'nu öptü. Yakışıklı oyuncu da güzel aşkını alnından öperek sevgisini gözler önüne serdi. Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu, önceki akşam ise Paparazzi adlı mekanda eğlendi.

EVLİLİK PLANLARI

Çalan şarkılarla iyice keyiflenen ünlü çift, gece boyu sarmaş dolaş bir şekilde dans etti. Bu arada İmirzalıoğlu, Çeşme'deki arkadaşlarına Sinem Kobal'la evleneceğini söyleyerek bu aşkın ciddiyetini gözler önüne serdi. Güzel oyuncu da Kenan İmirzalıoğlu'nu Çeşme'deki aile fertleriyle bir araya getirdi...


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
ÖNCEKİ HABER
SONRAKİ HABER
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK