Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Sinem Kobal ve Farah Zeynep Abdullah, Can Yaman'ı sildi | 07 Aralık 2019 Cumartesi 21:14

Sinem Kobal ve Farah Zeynep Abdullah, Can Yaman'ı sildi

Oyuncuları ‘libidosu olanlar ve olmayanlar’ diye ayıran Can Yaman, sanat dünyasını kızdırdı. Sinem Kobal ile Farah Zeynep Abdullah, Yaman’ı Instagram’da takipten çıkardı.

olay açıklamalarıyla şimşekleri üzerine çeken Can Yaman'a bir tepki de eski rol arkadaşı Sinem Kobal'dan geldi. "Oyuncular libidosu olanlar ve olmayanlar diye ikiye ayrılır" açıklamasıyla çizmeyi aşan Yaman, İspanyol ve İsrailli kadın hayranlarına asıldığı görüntülerle de sosyal medyaya damga vurmuştu. Laubali açıklamaları ve tavırlarıyla eleştiri yağmuruna tutulan oyuncuya 2014'te oynadığı 'Gönül İşleri' dizisindeki partneri Sinem Kobal da tepki gösterdi.

GÜZELLERİ KIZDIRDI!

Güzel oyuncu, önceki gün Can Yaman'ı Instagram'da takipten çıkardı. Kobal'ın ardından Yaman'a bir darbe de Farah Zeynep Abdullah'tan geldi.

Güzel oyuncu Instagram'da yarı çıplak pozlar veren ve skandal açıklamalarıa imza atan Yaman'ı takipten çıkardı. Böylece sanat dünyası da Yaman'a gol attı.

 


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK
magazin Kolay Sohbet Sohbet Sohbet Kolay Chat