Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Sinem, Buse'nin düğününde neden yok? | 06 Haziran 2014 Cuma 12:35

Sinem, Buse'nin düğününde neden yok?

Oyuncu Sinem Kobal ‘Arda Turan’la aynı ortamda bulunmam doğru olmaz’ diyerek yakın arkadaşı Buse Terim’in bugün yapılacak düğününe gitmekten son anda vazgeçti.

Fatih Terim’in küçük kızı Buse Terim’in bu akşam yapılacak düğününe Arda Turan ile Sinem Kobal da davetli. İlişkilerini 7 ay önce bitiren ikilinin, düğünde bir araya gelip gelmeyeceği merak konusu oldu.

Sinem Kobal, Sait Halim Paşa Yalısı’nda dillere destan bir kına gecesi yapan arkadaşı Buse Terim’i yalnız bırakmamıştı. Düğün hazırlıklarına ve heyecanına ortak olmuştu. Bu yüzden Sinem Kobal’ın gideceğine kesin gözüyle bakıyordum.

Diğer taraftan Arda Turan’ın ‘babam gibi’ dediği Fatih Terim’i en mutlu gününde yalnız bırakmayacağını düşünüyordum. Ancak öğrendiğime göre Sinem Kobal, Buse Terim’i telefonla arayarak ‘Arda’yla aynı ortamda bulunmam doğru olmaz. Yine bizi yazıp, çizerler. Ben gelmesem iyi olur’ demiş. Buse Terim’in ‘Oturma düzenini size göre ayarlarız, birbirinizi hiç görmezsiniz’ sözleri de Kobal’ı ikna edememiş.

Arda Turan ise hem Shangri-La Bosphorus Hotel’deki düğüne hem de Esma Sultan Yalısı’nda after partiye gitmeyi planlıyormuş.


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK