Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Sinan Özen ve Burcu Kartal evleniyor | 16 Mayıs 2016 Pazartesi 15:40

Sinan Özen ve Burcu Kartal evleniyor

Ünlü şarkıcı Sinan Özen, iki yıldır birlikte olduğu eczacı Burcu Kartal'la 22 Mayıs'ta İstanbul'da nikah masasına oturacak. Çiftin nikah şahitliğini ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yapacak.
2 yaşındaki ünlü şarkıcı Sinan Özen, Almanya'da bir konserinde tanıştığı ve iki yıldır birlikte olduğu hayranı 26 yaşındaki eczacı Burcu Kartal ile 22 Mayıs'ta İstanbul Ataşehir'de dünya evine girmeye hazırlanıyor. Özen'in nikah şahitliğini ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan üstlenecek.
-
KONGRE GÜNÜ NİKAH ŞAHİTLİĞİ
Erdoğan'ın, AK Parti olağanüsü kongresinin yapılacağı, genel başkan ve başbakan olacak ismin belirleneceği gün nikah şahitliği yapacak olması dikkat çekti.
Sabah gazetesinden Oğuzhan Toracı'ya röportaj veren Özen, Erdoğan'ın nikah şahitliği ile ilgili şöyle konuştu:
-
* Nikahınızın en büyük sürprizi, şahitliğinizi Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yapacak olması...
-
"Evet, iki gün önce Sayın Cumhurbaşkanımız'la bir aradaydım. Hatta düğün davetiyemizi de çok beğendi. "Evlenmek için geç kalınca, çok özenli bir düğün davetiyesi hazırlamışsın" dedi. Benim nikahımda, benim kadar mutlu olacağını bildiğim için nikah şahitliğimi kabul etmesi çok onur verici oldu."
-
* Bir sanatçının nikah şahitliğini Cumhurbaşkanı'nın yapmasına çok alışık değiliz. Nasıl oldu bu?
-
"Sayın Cumhurbaşkanımız ile dostluğum, siyaset üstü bir dostluk. Çok uzun yıllara dayanıyor, tabii bunun içine hemşehriliği de katabiliriz. Hep şöyle derim; benim dostluklarım yıldızlara benzer, karanlık çökünce ortaya çıkarlar."
-
"ÜÇ ÇOCUĞA ÖMRÜM YETMEZ"
-
* Sayın Erdoğan'ın üç çocuk temennisi karşılığını bulacak mı peki?
"Öyle bir sohbetimiz geçti, "Bir tanede anlaşırız ama üçüncüye ömrüm yetmez" dedim. Biz üç kardeştik ama bir kız, bir erkek evlat iyidir. Rabbim, önce vatanına milletine, sonra anasına-babasına hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah. hizmet için meclise girmek gerekmez."

Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK