Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Sinan Akçıl'dan konuşulacak çocuk açıklaması | 06 Ekim 2015 Salı 21:14

Sinan Akçıl'dan konuşulacak çocuk açıklaması

Manken Ebru Şallı’yla yaşadığı ilişkiyle gündemde olan Sinan Akçıl, katıldığı radyo programında açıkladı.

bu sıralar yurtiçi ve dışı verdiği konserler dışında Ajda Pekkan ile yaptığı televizyon programıyla da oldukça beğeni toplayan Sinan Akçıl, Best FM’in Capacity Alışveriş Merkezinde gerçekleştirdiği canlı yayında ünlü radyocu Yasemin Şefik’in konuğu oldu. Sinan Akçıl, ilk kez canlı yayında merakla beklenen açıklamasını da yaptı.  ÇOCUK İSTEĞİNİ DİLE GETİRDİ  Yasemin Şefik’in “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında ülkemiz adına özel bir şarkı hazırladın.

Yakında da “Bir Dilek Tut Vakfı” çocukları yararına bir konser vereceksin. Peki çocuk istiyor musun?” sorusu üzerine; Sinan Akçıl, “Çocuk istiyorum. Ama çocuk beni istiyor mu şu anda o da önemli diyerek gülüşmelere sebep oldu, daha sonra şaka bir yana bana kesinlikle megolaman demesinler ama çocuğumun adı ‘Sinan’ olsun istiyorum… Belki 3, belki 5 belki 10 yıl sonra kim bilir? Ama Sinan Akçıl ismi devam etsin, bu bana rahmetli anneannemin de vasiyetidir” dedi.  EBRU ŞALLI ÇOCUK OLAYINA SICAK BAKMIŞTI  Ebru Şallı, aylar önce yaptığı bir açıklamada, “Üçüncü bir çocuk doğurmak gibi bir düşüncem yok ama seversem tabii ki. Çünkü ona da bu haksızlığı yapamam.

İstediği takdirde tabii ki doğururum” demişti. Sinan Akçıl; “Çocuğum Futbolcu ya da Popçu olsun! Ben de babamın genlerini aldım galiba, çünkü gözümü açtığım andan itibaren müzikle uğraştım, diğer bir tutkum da futbol. Eğer ileride bir gün benim genlerimden alacaksa bu tatlı bebek, sonuç belli, başka şansı yok gibi görünüyor” dedi.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK