Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Sihirli Adımlar Böbrek Vakfı için atıldı | 18 Mart 2015 Carşamba 19:01

Sihirli Adımlar Böbrek Vakfı için atıldı

Türk Böbrek Vakfı’nın yeni nesil destekçilerinden olan Gülnur Güneş’de 70’lerin izlerini taşıyan “Glamorous Walk” adlı koleksiyonunu Shangri - La Bosphorus Otel’de vakıf yararına düzenlenen özel bir defile ile tanıttı.

TÜRK BÖBREK VAKFI YARARINA GÜLNUR GÜNEŞ’DEN “SİHİRLİ ADIMLAR” DEFİLESİ!!!

Türk Böbrek Vakfı sağlık alanında aralıksız sürdürdüğü  çalışmalarını sosyal organizasyonlarla da destekliyor. Gerçekleştirilen organizasyonların geliri, vakfın toplum sağlığı yararına sürdürdüğü çalışmalara kaynak oluşturuyor. 

TBV’nın yeni nesil destekçilerinden olan Gülnur Güneş’de 70’lerin izlerini taşıyan “Glamorous Walk” adlı koleksiyonunu Shangri - La Bosphorus Otel’de  vakıf yararına düzenlenen özel bir defile ile tanıttı.  

TBV Yönetim Kurulu Üyesi Seval Ermiş ve TBV Mütevelli Heyet üyesi Selda Topal’ın himayelerinde,Gülnur Güneş’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen davetin sunuculuğunu oyuncu Murat Han üstlendi. Çok sayıda konuğun katıldığı davette sahne alan Öykü Gürman’da  konuklara eşsiz bir müzik ziyafeti yaşattı.

70’li yıllarda öne çıkan ve attığı her adımda ışıltısını yansıtan, yıldızların parlaklığını yeryüzünde hissettiren “Glomorous Walk” koleksiyonu feminen detayları ile izleyenlerde hayranlık uyandırdı. Genç tasarımcı Gülnur Güneş, hayranlık uyandıran tasarımları için kendisine Hedy Lamarr’ın ilham verdiğini ifade etti. Güneş’in büyülü tasarımları Asil Çağıl koreografisi ile ; Özge Ulusoy, Tuğba Melis Türk, Açelya Kartal, Özlem Katipoğlu, Tuğçe Sarıkaya  gibi ünlü modeller   tarafından sunuldu.  Defilede podyuma çıkanlardan biri de üroloji camiasının önde gelen isimlerinden olan Prof Dr. Ali Rıza Kural’ın gelini  Ezgi Kural oldu.


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK