Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Sibel Tüzün'e en seksi pedikür | 25 Haziran 2014 Carşamba 22:59

Sibel Tüzün'e en seksi pedikür

Sibel Tüzün kuaförü Nedim Doğulu'nun Bebek'te açtığı yeni saç tasarım salonunun tanıtımı için birbirinden renkli fotoğraflar çektirdi.

Istanbul Edition Hotel'in Kral Dairesi'nde gerçekleştirilen fotoğraf çekimleri için Kemal Doğulu'nun objektifine çarpıcı pozlar veren Sibel Tüzün, yaza özel yeni şarkısının çok yakında çıkacağını da söyledi. 

Yaz başı çıkardığı “Kaç Yıl Geçti Aradan”  şarkısıyla en çok dinlenilen şarkılar listesinde yer alan Sibel Tüzün; prodüktörlüğünü ünlü iletişimci Özgür Aras’ın müzik direktörlüğünü ve aranjlerini Oğuz Çetiner’in yaptığı stüdyo çalışmalarını bitirmek üzere olduğu yaza özel yeni şarkıları öncesi kendini, kuaförü Nedim Doğulu’ya teslim etti. Nedim Doğulu'nun Bebek’de açtığı kuaför salonunun tanıtımı için Kemal Doğulu’nun objektifine poz veren Sibel Tüzün birbirinden farklı saç modelleriyle objektife poz verdi.

Sibel Tüzün'e en seksi pedikür

Çekimlerde Sibel Tüzün’ e Çin'de yapılan "Manhunt International" yarışmasında Dünya’nın en seksi erkeği seçilen Buğra Tuğruleşlik etti. Sibel Tüzün‘ün yeni imajı için güncel trendler; güzel şarkıcının yüz şekli, ten rengi ve yaşam tarzıyla harmanlandı. Bu senenin trendleri arasında yer alan bakır tonları  aralarına bal rengi balyajlar uygulanarak daha çarpıcı bir görünüme kavuşturuldu.  Kısa sacları, bakır ve ışıltılı rengiyle yeni bir Sibel Tüzün'ün yaratıldı.

Sibel Tüzün'ün kendine özgü tarzından hiç bir zaman ödün vermediğini belirten Nedim Doğulu, ünlü şarkıcının kendini yenileyebilme özelliğine de şu cümlelerle övgüler yağdırdı: " Sibel Tüzün’ün her zaman kendine özel bir tarzı var. Başkalarını taklit etmek yerine kendi yüz yapısına, ten ve göz rengine uygun modelleri tercih ediyor. Bu da onun özgüveninin ne kadar yuksek olduğunu ve kendini çok iyi tanıdığını gösteriyor."


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK