Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Kültür-Sanat » Sevilen ekipten eğlenceli bir film geliyor! | 29 Ağustos 2015 Cumartesi 08:35

Sevilen ekipten eğlenceli bir film geliyor!

“Güldür Güldür” oyuncularının rol aldığı “Dedemin Fişi” filminin çekimlerine Mudurnu’da başlandı. Telefonların çekmediği bir bölgede çalışan ekip, durumdan memnun: “Kafa dinliyoruz.”

hikâyesini Yılmaz Erdoğan’ın, senaryosunu “Güldür Güldür” yazar ekibinin yazdığı “Dedemin Fişi” filminin çekimleri Bolu’nun Mudurnu ilçesinde devam ediyor.

Bitkisel hayata girmiş babalarının fişini çekip mirasını bölüşmek isteyen Çirçi ailesinin öyküsünü anlatan filmde Özge Borak, Alper Kul, Doğa Rutkay, İrem Sak, Ali Sunal, Onur Buldu, Erdem Yener, Rüştü Onur Atilla, Meltem Yılmazkaya, Uğur Bilgin, Özgün Aydın, Ayşegül Akdemir, Ayşen Gruda ve Zeynep Kankonde rol alıyor.

Filmin çekildiği köy evi ve çevresinde telefon da internet de çekmiyor. Ancak ekip bu durumdan şikayetçi değil. Özge Borak, “Telefon yok, kafa dinliyoruz. Akşamları ekipçe oturup sohbet ediyoruz” diyor.

Rüştü Onur Atilla da onu destekliyor: “Telefonsuz hayat güzelmiş. Köy hayatında çok da ihtiyaç olmuyor zaten.”

Onur Buldu, “En güzeli termal otelde kalıyoruz. Set bitiyor, kendimizi havuza atıyoruz. Ne yapalım telefonu? Eş dost zaten biliyor burada olduğumuzu. Memnunum ben halimden” derken, İrem Sak espriyi patlatıyor:
“Telefon olmayınca biz de gıybet yapıyoruz. Otelde sürekli birbirimizin odasına gidiyoruz, ‘Ay şu şöyle, bu böyle’ diye konuşuyoruz. Gıybet kalp ben.”

İŞTE ÇİRÇİ AİLESİ

Alper Kul (Hicri):
Ben Hicri karakteriyim. Zamanında albüm çıkarmaya çalışmış, kardeşi taş koyunca çıkaramamış. Ailesine küsüp Mersin’e gitmiş, orada Üzerlik’le evlenmiş. Bir de Muhteşem adında, muhteşem gerizekalı bir oğlu var. Hicri de diğer kardeşleri gibi miras alabilmek için babasının ölmesini bekliyor.

Özlem Tokaslan (Üzerlik): Üzerlik, enteresan bir kadın. Bakışları ve duruşu donuk, sevinme, üzülme gibi tepkileri yok. Bir de garip konuşuyor.

Özgün Aydın (Muhteşem): Muhteşem’in, annesinin buklesi kadar beyni var ama özgüveni tavan! Sürekli aksiyon yaratan, olay çıkaran biri.

Uğur Bilgin (Remzi): Karısına âşık bir adamı oynuyorum. Beraber Almanya’ya gitmek istiyorlar. Kılıbık biri.

Özge Borak (Süslü Gelin): Ailenin sürekli takıp takıştıran, süslü geliniyim. Almanya sevdalısıyım. Sürekli dedikodu yapıyorum, her şeye bir kulp takıyorum. Korkunç zor bir karakter.

İrem Sak (Kader): Arif’in eşi Kader’i oynuyorum. Mutfaktan çıkmayan, normal bir köy kadınıyım. Miras kavgasındaki en pasif gelinim.

Onur Buldu (Arif): Eşine çok âşık bir adam Arif. Ondan çok etkileniyor.

Erdem Yener (Bora): Aile reisi Salih Çirçi’nin yeğenini oynuyorum. Bora, miras peşine düşmüş amcaları ve halası gibi paragöz değil..

R. Onur Atilla (Vecdi): Malatyalı ailenin Kayserili eniştesiyim.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
ÖNCEKİ HABER
SONRAKİ HABER
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK