Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Erkek » Sevgilisiyle sahte penis yüzünden mahkemelik oldu! | 05 Ekim 2015 Pazartesi 18:58

Sevgilisiyle sahte penis yüzünden mahkemelik oldu!

İngiltere'nin Chester Crown şehrinde yaşanan tuhaf olay herkesi şaşırttı! 2 yıl boyunca erkek zanneden genç kadın durumun farkına varınca şikayetçi oldu. Üstelik mahkeme de sahte penisi suç aleti kabul etti.

İşte BBC'de yayınlanan ilginç olayın perde arkası: İsmi mahkeme kayıtlarında gizli tutulan genç bir kadın, 2011'de Facebook üzerinde oldukça çekici bulduğu bir erkekle tanıştı. Kendini 'Kye Fortune' diye tanıtan adamla buluşan genç kadın onunla defalarca birlikte oldu.   Mahkeme kayıtlarına göre 2013 yılına kadar otellerde ve genç kadının evinde birlikte kalan ikili, pek çok kez ilişkiye girdi. İlişki sırasında aşağıdakine benzer bir maske kullanan genç kadın için olaylar silsilesi böylece başlamış oldu. İlişkileri sırasında Kye'ın özel isteği üzerine genç kadının gözleri hep bağlıydı. Gözlerini kapatmasını istemesinin gerekçesini ise şöyle açıklamaıştı: "Bir trafik kazası geçirdim ve vücudumdaki yaralardan utanıyorum" .Aynı zamanda kaza yüzünden beyninde tümör oluştuğunu da söyleyen Kye'a acıyan ve onun bu isteğini yerine getiren genç kadın, sevgilisiyle 2 yıl boyunca gözleri bağlı bir şekilde birlikte oldu.   2013 yılında ikilinin son kez ilişkiye girdikleri sırada gözlerindeki bağı çözen genç kadın şok edici bir gerçekle karşılaştı. Kye aslında bir kadındı! 2 yıl boyunca ilişkiye girerken sahte bir penis kullanmıştı! Kye'ın gerçek adı ise Gayle Newland'dı.

25 yaşındaki Gayle, 2 yıl boyunca genç kadına erkek rolü yapmıştı. TAKMA PENİS SUÇ ALETİ SAYILDI! Yaşadığı olayın şokuyla mahkemeye başvuran genç kadın, Gayle'i dava etti. Geçtiğimiz günlerde sonuçlanan davada Yargıç Roger Dutton, Gayle'in kullandığı takma penis için "cinsel saldırı amaçlı suç aleti" tanımını kullandı ve bunun bir suç olduğuna karar verdi. Mahkemeye babası ile gelen Gayle, göz yaşları içerisinde "Ben suç işlemedim. İşlemediğim bir suç için beni cezalandıramazsınız." diyerek bağırdı.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK