Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Sevgilimle yataktan çıkmadığım gün | 04 Nisan 2015 Cumartesi 20:48

Sevgilimle yataktan çıkmadığım gün

On parmağında on marifet. Victoria’s Secret meleği, oyuncu, tasarımcı... Beş yıldır da aksiyon yıldızı Jason Statham’la beraber. İngiliz top model Rosie Huntington-Whiteley anlattı: “Sonsuz aşka inanıyorum” .

Keşfedilme hikâyenizi dinleyebilir miyiz? 
-Kendimi bildim bileli model olmak istedim, 16 yaşında bir ajansa kayıtlı olarak modellik yapmaya başladım. İlk podyuma çıktığımda 17 yaşımdaydım, yıl 2004... Ve nihalet 2008’de Vogue’a kapak oldum.
10 yılı geçmiş. Daha ne kadar modellik yapmayı düşünüyorsunuz? 
-Öncelikle kadın olmanın bana bahşettiği şeyleri yaşamak istiyorum. Çocuk doğurmak, anne olmak gibi... Bir gün modelliği tabii ki de bırakmam gerekecek. Tasarım yapmak ve oyunculuk konusunda devam edebilirim.
Erkek arkadaşınız bir oyuncu, farklı karakterlere, rollere bürünebiliyor. Bu eğlenceli mi? 
-Jason’la birlikte olmak her zaman çok keyifli, her zaman eğleniyoruz. Sadece yan yana olmak bile bizi güldürebiliyor. Hiçbir şeyi çok ciddiye almıyoruz ve mahremiyetimize özen gösteriyoruz çünkü özel ve kutsal olduğunu düşünüyoruz. Her şeyi pek göz önünde yaşamayı sevmiyoruz. Ama onun hakkında güzel şeyler söyledikçe de çok hoşuna gidiyor. Tam bir aslan erkeği, tutkulu ve sevecen.
Aşkı nasıl tanımlarsınız? Sence bir son kullanma tarihi var mı?
-Sanırım ebedi aşk diye bir şey var. Geçen ay erkek arkadaşım Jason’la beşinci yılımızı devirdik. Uzun ilişkiler bir yerden sonra rutinleşmeye başlar derler ya ben öyle düşünmüyorum. Beraber zaman geçirdikçe insan birbirini daha çok koruyup kolluyor, daha da sahipleniyor. Bir takım oluyorsunuz.
Mükemmel bir gün nedir size göre? 
-Köpeklerimle vakit geçirip, kitap okuduğum, yemek yaptığım, plaja gidip denize girdiğim ya da arkadaşlarımla dışarı çıkıp bir şeyler içtiğim her gün güzel. İngiltere’deysem eğer aileme mutlaka zaman ayırıyorum, yanlarına gidip onlarla vakit geçiriyorum. Bir de sevgilim Jason’la yataktan çıkmadığım bir gün gerçekten mükemmeldir.


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
ÖNCEKİ HABER
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK