Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Erkek » Sevgililer Günü'nde bir kadına asla bu hediyeleri almayın | 04 Şubat 2016 Perşembe 22:07

Sevgililer Günü'nde bir kadına asla bu hediyeleri almayın

Bu Sevgililer Günü’nde mükemmel hediyeyi alırsanız, akşam mükemmel seksle ödüllendirilme oranınız, yüzde 18. GQ dergisi, erkekler için eşşiz bir hediye kılavuzu hazırladı.

Askherfriends.com’un yaptığı bir araştırmaya göre her altı kadından biri, aldığı mükemmel hediyeyi mükemmel seksle ödüllendirme eğiliminde. Rakam düşük gibi gelmesin. Erkeklerin pek çoğunun yaptığı hatadan sizleri kurtarmak için buradayız. Pek çok erkek eşine, kız arkadaşına hediye aldığında mükemmel hediyeyi aldığını zanneder.

Oysa araştırmaya katılan kadınların yarısı (tam olarak yüzde 49.9’u) Sevgililer Günü’nde açacağı paketin hayal kırıklığı olacağından emin. Niyetiniz iyi, biliyoruz ama kadın ve erkeğin farklı gezegenlerden olduğunu unutmayın. Araştırmaya katılan 1700’ü aşkın kadın, aldıkları en kötü hediyeleri de paylaşmışlar. Sevgililer Günü’nde özellikle uzak durmanız gerekenler Oscar’ını alanlardan bazıları şöyle:


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK