Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Seren'den Kim olur mu? | 20 Eylül 2015 Pazar 21:05

Seren'den Kim olur mu?

Seren Serengil, Kim Kardashian’ın izinde.. Seren, Kardashian Ailesi’nin TV şovlarını andıran bir televizyon programı hazırlamak için kolları sıvadı

SEREN Serengil’in hayatı 24 saat boyunca, hiç kesintisiz kameralar tarafından görüntülenecek. Kameralar önce Seren Serengil’in evinin her bölümüne yerleştirilecek ve ünlü yıldızın evinde tüm olanlar olanca çıplaklığıyla yayına hazırlanacak.

 

Kameralarla yaşayacak

 

Seren Serengil’in gün boyunca gittiği her yerde de kameralar yanında olacak, arabasında, kuaföründe, arkadaş ziyaretlerinde, restoranlarda; kısacası hayatının her anında ünlü yıldız kameralar ile birlikte yaşayacak. Özel hayatını TV’de 24 saat boyunca gözler önüne seren Kim ise, şimdilerde mobil platforma yöneldi. Özel hayatıyla ilgili sırları için bir web sitesi açan Kim Kardashian, mobil aplikasyonunu da aylık ücret karşılığı cep telefonlarındaki uygulamalara sattı. Seksi güzelin kullanıcılara güzellik, alışveriş ve moda gibi konularda tavsiyeler vereceği öğrenildi.

 

Sınırlar belirlenmedi

 

Seren Serengil’in TV programında ise sınırlar henüz belirlenmedi. Serengil, programın yapımcıları ile birlikte Türkiye ve Türk Aile Yapısına uygun bir format için, bugünlerde sürekli toplantı ve araştırma yapmakla uğraşıyor.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK