Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Serenay’ın sürpriz aşkı | 14 Kasım 2013 Perşembe 12:44

Serenay’ın sürpriz aşkı

Çağatay Ulusoy ile aşk yaşadıkları konuşulan Serenay Sarıkaya, sağ gösterip sol vurdu.

Güzel oyuncu Sarıkaya’nın rol arkadaşı Çağatay Ulusoy ile değil, evli ve çocuklu olan Murat adında Antalyalı bir iş adamıyla aşk yaşadığı ortaya çıktı. Serenay Sarıkaya’nın “Medcezir” dizisinden rol arkadaşı Çağatay Ulusoy ile aşk yaşadığı bir süredir magazin kulislerinde konuşuluyordu. Aşk haberlerini yalanlamayan ve sessiz kalmayı tercih eden ikili, bu iddiaları doğrular gibiydi. Fakat tüm bu iddiaların aksine güzel oyuncunun Çağatay Ulusoy ile değil, evli ve bir kız çocuğu olan Murat isimli Antalyalı bir iş adımıyla aşk yaşadığı ortaya çıktı.

ÖNCE KAÇTILAR SONRA ÖPÜŞTÜLER

Uzun bir süredir aşklarını gözlerden uzak yaşamayı başaran ikili, önceki gece sobelenmekten kurtulamadı. Kendisinden yaşça büyük olan sevgilisiyle birlikte Taksim’deki bir otelin restoranında baş başa yemek yiyen Sarıkaya, çıkışta sevgilisinin aracına bindi. Gazetecilerden habersiz olan Sarıkaya,Cihangir’deki bir mekanın önünde araçtan indiği sırada gazetecileri fark ederek koşar adım mekana girdi.

Gazetecileri yanıltmak isteyen Sarıkaya’nın takım elbiseli sevgilisi ise mekandaki müşterilerin yanına giderek onlarla sohbet ediyormuş gibi davranmaya çalıştı. Sarıkaya’nın mekana girmesinin ardından sevgilisi de peşinden koştu. Yakalanmanın verdiği şokla mekanda bir süre mesafeli duran Serenay Sarıkaya ve sevgilisi, ilerleyen dakikalarda yakınlaşarak samimi görüntüler sergiledi. Zaman zaman birbirlerine sarılıp öpen ikili, bir saat sonra mekandan ayrı ayrı çıktı.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK