Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Kültür-Sanat » Seren Şirince: İstediğini istediğin an yapamıyorsun | 23 Aralık 2015 Carşamba 22:39

Seren Şirince: İstediğini istediğin an yapamıyorsun

OYUNCU Seren Şirince, birçok insanın arka yüzünü bilmeden çok basit gördüğü oyuncu olmak istediğini, ancak bu işin çok büyük zorlukları bulunduğunu söyledi.

Şirince, oyuncuların kendilerine hiçbir şeyi ayıramadıklarını anlatırken, "Hayatın set oluyor. Çok zor koşullarda sabah saat 04.00'lerde çekimler oluyor. İstediğini istediğin zaman yapamıyorsun" dedi. Birleşik Arap Emirlikleri merkezli MBC4 kanalında yayınlanan Turki Ekstra programının ekibi 'İlişki Durumu: Karışık' dizisinin oyuncuları ile röportajlar yaptı. Başroldeki 'Ayşegül'ü canlandıran Seren Şirince, oyuncuların sanılanın aksine istedikleri zaman istediklerini yapamadığını anlatırken, "Mesela şimdi gerçekten gidip güzel bir yemek yemeyi istiyorum. Ama gidemiyorum. Başrolde olmak böyle bir şey. Yapamıyorsun. Hayatında hiçbir şeyi kendine ayıramıyorsun. Hayatın set oluyor" dedi. Şirince, oyunculuğun dışarıdan çok basit gibi göründüğünü, çok sayıda kişinin oyuncu olmak istediğini anlatırken, "Ama oturup bunlara tek tek bunları anlatmak gerekiyor. İşin bir de arka yüzü var. 


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK