Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Seren Serengil, Ebru Şallı’nın ilişkileri hakkında açıklamalarda bulundu | 04 Ekim 2016 Salı 07:50

Seren Serengil, Ebru Şallı’nın ilişkileri hakkında açıklamalarda bulundu

Seren Serengil, çıktığı ilk programda yaptığı açıklamalarla magazin gündemini sarstı.

Yeni dönemde, Deniz Akkaya ve Mesut Yar ile birlikte Duymayan Kalmasın adlı programda seyircinin karşısına çıkan Seren Serengil, ilk programda yaptığı açıklamalarla magazin gündemini değiştirdi. Yazın son günlerine damga vuran ancak sonrasında Cem Yılmaz tarafından yalanlanan Ebru Şallı aşkı hakkında konuşan Seren Serengil, Ebru Şallı’nın kendisinin arkadaşı olduğunu belirterek, “Cem Yılmaz ve Ebru Şallı arasında bir ilişki olmadı eğer böyle bir şey yaşansaydı mutlaka haberim olurdu” şeklinde konuştu. Şallı ve Cem’in samimi görüntülerinin bir anlam ifade etmediğini söyleyen Seren Serengil, Cem Yılmaz’ın kendi isteği ile İzmir’e Ebru Şallı’nın yanına gittiğini de sözlerine ekledi. İkilinin sadece magazin basınının görüntülediği zamanlarda yan yana olduklarını söyleyen Serengil, “eğer birbirlerinin evinde kalmış olsalar bundan haberim olurdu çünkü Ebru benim çok yakın arkadaşım” notunu düştü.

EBRU ALDATILDIĞI İÇİN AYRILDI

Yaptığı açıklamalarla ilk programa damga vuran Seren Serengil, arkadaşı Ebru Şallı’nın, Sinan Akçıl’la olan ilişkisine de değinmeden geçemedi. Tutkulu aşklarıyla uzun süre magazin gündemini meşgul eden ikilinin ayrılığı hakkında konuşan Serengil, bu ayrılığın ardında bir aldatma hikayesi yattığını söyledi. Seren Serengil, “Ebru Şallı, Sinan Akçıl’dan kendisini aldattığı için ayrıldı. Konunun detayına giremiyorum çünkü Ebru ancak bu kadar konuşmama izin veriyor” dedi.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK