Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Selin Ciğerci eşi Gökhan Çıra'nın ayak parmaklarını öptü | 27 Kasım 2019 Carşamba 10:59

Selin Ciğerci eşi Gökhan Çıra'nın ayak parmaklarını öptü

Fenomen Selin Ciğerci'nin, futbolcu eşi Gökhan Çıra'nın ayağını öptüğü görüntüler sosyal medyada olay oldu.

Cinsiyet değiştirerek kadın olan ve sosyal medyada 2 milyonu aşkın takipçi sayısına ulaşan Selin Ciğerci'nin, 1 ay önce evlendiği futbolcu eşi Gökhan Çıra fıtık ameliyatı oldu.

Instagram hesabından Gökhan Çıra'nın operasyon geçirdiğini duyuran Selin Ciğerci, hasta yatağında yatan eşinin ayak parmaklarını tek tek öptü. Görüntüler sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

'Bunların hepsi Türk lokumu'
Görüntülerin sosyal medyada kısa sürede yayılmasının ardından fenomen ve eşi bir anda gündeme oturdu. Söz konusu görüntüde Selin Ciğerci "Bunların hepsi Türk lokumu, hepsi tatlı bunların" diyerek eşinin ayak parmaklarının hepsini öptü.

Midem bulandı'
Selin Ciğerci'nin bu hareketine ise sosyal medyada olumlu ve olumsuz yorumlar yağdı. Kimi takipçi "Sevince iğrenmiyorsun, kocası değil mi öper" tarzında yorumlar yaparken, çoğu takipçi "Midem bulandı. Sevgiyi göstermenin farklı yolları var" diyerek Selin Ciğerci'ye tepki gösterdi.

İşte yorumlardan bazıları:

 


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK
magazin Kolay Sohbet Sohbet Sohbet Kolay Chat