Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Erkek » Seks filmlerde senaryoları kim yazıyor? | 06 Temmuz 2016 Carşamba 13:58

Seks filmlerde senaryoları kim yazıyor?

Birkaç yıl önce kendini bir anda Seks yönetmeni rolünde bulan Reno Nevada ile oturduk ve onun sektördeki deneyimlerini dinledik. İçeriğimizde, Nevada'nın ağzından, onun ilk ve tek seks filmini çekerken öğrendiği 7 ilginç dersi sizlere aktarıyoruz.

Birkaç yıl önce kendini bir anda seks yönetmeni rolünde bulan Reno Nevada ile oturduk ve onun sektördeki deneyimlerini dinledik. İçeriğimizde, Nevada'nın ağzından, onun ilk ve tek seks filmini çekerken öğrendiği 7 ilginç dersi sizlere aktarıyoruz.

 

Seks için bir isim seçmek oldukça karmaşık bir sorunsal Aslında kariyerime bir belgesel yönetmeni olarak başladım. Tanıdığım bir müzik yapımcısından telefon geldiğinde, yatağımda uzanmış yatıyordum. Telefonu kaldırdığımda bana söylediği sözler şu şekildeydi: "Selam, bir Seks filmine yatırım yaptım ve filmin çekim sürecini kontrol etmesi için güvenebileceğim birine ihtiyacım var... İlgini çeker miydi?" Bana ne kadar para ödeyeceğini sorduğumda, aldığım cevap: "Günlük 1500 dolar ve tüm yol masrafların. Ayrıca, her uçuş için 100 dolar ekstra." Belgesel çekerek pek para kazanılmıyordu. Bu yüzden, bu ücret ile çalışacağım 3 gün bana oldukça cazip göründü.

İşi kabul etmek istiyordum fakat nişanlımın da onayını almalıydım. Akşam ona yaklaştım ve "bir seks filmi yönetsem... sorun eder misin?' dedim. Ben bu soruyu sorduğumda gözlerimin içine bakıyordu. 'Tabi ki de hayır!' dedi. İşte o an anladım ki, bu hayatta kendim için bulabileceğim en doğru kadını bulmuşum. Belgesel çekimlerindeki çalışma arkadaşım Scott'ı da işe dahil ettim. Aslında Scott'ı dahil etmemin bir nedeni de, onun Seksdünyasına dair tecrübeye sahip olmasıydı. Fakat işi kabul etmeden önce bir koşul öne sürdü Scott, çekeceğimiz pornonun ismini o seçecekti.

 

Seçtiği isim: Scott Baiowulf Seks Film Yönetmeninin Ağzından: "Seks Çekerken Öğrendiğim 7 İlginç ve İğrenç Ders" Scott ile birlikte Los Angeles'a uçtuk ve şehre vardığımızda bize söylenen ilk şey, filmimizde oynayacak olan Fransız Nikita Denise ve filmin Fransız yapımcısı ile tanışmamız gerektiği oldu. Yapımcının gerçek ismini hatırlamıyorum fakat geçtiğimiz aylarda başarısız bir tecavüz filmi çektiğini biliyorum. Çekeceğimiz filme yatırım yaparak ortak olmuştu bu adam. İzlenimlerime göre, Nikita ile sık sık yatıyorlardı. Hep beraber vadide bulunan stüdyoya gittik.

Rosco ve De Soto'nun bulunduğu köşedeydi stüdyomuz. Fransız yapımcı aniden 'bana Rosco Desoto' diyebilirsiniz dedi. Şaşırıp kalmıştık fakat sonradan öğrendiğimize göre, bu isim onun seks dünyasında kullandığı isimdi.

 


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK