Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Savaş başlıyor | 04 Haziran 2014 Carşamba 09:57

Savaş başlıyor

Yıllardır küs olan Yeşim Salkım ile Gülben Ergen kavgasının fitili yeniden ateşlendi. Ergen'i hedef alan Salkım, 'Ben de bilirdim Allah kolyesi takıp ağlamayı' dedi!

Magazin dünyasının ezeli düşmanları Gülben Ergen ile Yeşim Salkım arasındaki sular son dönemde durulmuştu. Polemiklere uzun süre manşetlere taşınan ikili arasındaki savaş, yeniden alevlendi. Fitili ateşleyen ise 'ın 'Yüz Yüze' programında Gülben Ergen'i ima edip şu cümleleri kurması oldu:

'KİMSENİN METRESİ OLMADIM'
"Ben kötü bir şey yapmadım. Başımdan 5 evlilik geçti ama sadece evlendim. Kimsenin metresi olmadım. Ben edebimle adabımla yaşadım. Ben de bilirdim 20 kişiyle gezip sonra beyaz gömlek giyip Allah yazılı kolyeyle ekranlara çıkıp gözyaşları içerisinde 'ben ne kadar günahsızım, ah ah' demeyi. Ben dik durdum o yüzden bugüne kadar kendimi anlatmam zor oldu. Bu ülkede kraldan çok kralcılar vardır. O yüzden insanlar çevrelerinde kimi tutuklarına dikkat etsinler." Ergen ise bu gönderme karşısında şimdilik sessizliğini koruyor...

Yıllar önce patlak veren kaset skandalından sonra bir basın toplantısı düzenleyen ; beyaz gömlek giyip 'Allah' yazılı bir kolye takmıştı.

YILLARDIR DÜŞMANLAR
Ünlü sanatçılar arasındaki savaş, yıllar önce başladı. O dönem Hakan Uzan'la evli olan Yeşim Salkım, Uzan'ın kendisini Gülben Ergen'le aldattığını öne sürdü hatta boşanma kararını açıklarken; "Evliliğin bitme nedeni Gülben" dedi.

Bu iddialar üzerine de Ergen, Salkım'a o dönemin parasıyla 250 milyarlık dava açtı. Ardından Yeşim Salkım sözlerini geri aldı, Gülben Ergen de davasını... Ancak aradan geçen uzun senelere rağmen ikilinin yıldızı asla


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK