Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Spor » Samsunspor'da 3 imza birden | 04 Temmuz 2013 Perşembe 18:40

Samsunspor'da 3 imza birden

PTT 1. Lig ekiplerinden Samsunspor, iç transferde anlaşmaya vardığı Musa Aydın ve dış transferde anlaştığı 2 oyuncuyla resmi sözleşme imzaladı.

"Samsunspor Türkiye'nin markasıdır"
Samsunspor'un sadece Samsun'un değil Türkiye'nin de bir marka olduğunu belirten Soğuk, "Futbolcularımız bu markanın hem güzelliğine hem özelliğine damga vurmak için buradalar. Geçen yıldan daha iyi bir ekip olmak için çalışıyoruz. Samsunspor geçmişteki o güzel mazisine bu sezonla birlikte yeniden başlayacaktır. Hem sporcu arkadaşlarımız hem de yöneticiler olarak Samsunspor taraftarlarına güzel bir sezon yaşatırız" dedi.

"Samsunspor'un yeri Süper Lig'dir"
Tecrübeli futbolcu Musa Aydın, geçen sezon yaşanan olaylardan ders çıkartacaklarını belirterek, "Bu yıl daha bir ekip oluyoruz. Samsunspor'un yeri Süper Lig'dir. Bu hedef doğrultusunda mücadele edeceğiz. Yapılan transferlerin hem ahlaklı hemde kaliteli olması için çok mutluyum" diye konuştu.

Samsunspor'un çok büyük bir camia olduğunu ifade eden Taha Yalçıner de "Bu takımın hedefleri Süper Lig. Biz de bu hedefler için Samsun'a geldik. Bütün gücümüzle çalışıp bu takımı layik oyduğu yere çıkartacağız" şeklinde konuştu.

Samsun ve Samsunspor'un çok özel olduğunu vurgulayan Ahmet Burak Solakel ise Samsunspor'un takım birlikteliğiyle istediği hedefe ulaşabileceğini ifade etti.


Kaynak: SPOR

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK