Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Rus sanatçı Irina Romanovskaya, göğüsleriyle Leonardo DiCaprio'yu çizdi. | 01 Mart 2016 Salı 15:00

Rus sanatçı Irina Romanovskaya, göğüsleriyle Leonardo DiCaprio'yu çizdi.

adlı filmde Yasemin karakterini canlandıran Ayşe Melike Çerçi giydiği seksi polis kıyafeti ile adından söz ettirecek.

Rus sanatçı Irina Romanovskaya, ‘benzersiz’ yöntemiyle, dün düzenlenen Akademi Ödül Töreni’nde yıllardır beklediği Oscar’a kavuşan Leonardo DiCaprio’nun portresini çizdi.

DiCaprio’nun yılllardır bekledikten sonra heykelciği kucaklamasının onu çok etkilediğini belirten Rus sanatçı, “Eminim ki herkes bu anı bekliyordu. O, benim en sevdiğim oyuncu” dedi. Romanovkaya, DiCaprio’dan önce Rusya Devlet Başkanı Putin, ABD Başkanı Barack Obama, Rusya Başbakan’ı Medvedev ve Arjantinli yıldız futbolcu Lionel Messi’nin göğüslerini kullanarak resimlerini yapmıştı. Rus sanatçı Irina Romanovskaya, ‘benzersiz’ yöntemiyle, dün düzenlenen Akademi Ödül Töreni’nde yıllardır beklediği Oscar’a kavuşan Leonardo DiCaprio’nun portresini çizdi. Bütün geceyi resmi tamamlamak için ayakta geçiren Romanovskaya, resmi DiCaprio’ya ulaştırmak için Hollywood’a gitmeyi planladığını belirtti.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK