Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Rektörden Emre Aydın'a sitem | 08 Temmuz 2013 Pazartesi 21:14

Rektörden Emre Aydın'a sitem

Nevşehir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç, Taksim Gezi Parkı olayları nedeniyle konserini iptal eden Emre Aydın'a sitem etti.

Nevşehir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç, Taksim Gezi Parkı olayları nedeniyle, 'Bahar Şenlikleri'ne 1 gün kala konserini iptal eden pop müzik sanatçısı Emre Aydın'a sitem ederken, "Konsere gelmiyor' denilince ilk aklıma gelen ölmüş olabileceği oldu" dedi.

Nevşehir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç, geride kalan öğretim yılını değerlendirmek için düzenlediği basın toplantısında, yıl sonu Bahar Şenlikleri'nde konser vermek için anlaşma yapan Emre Aydın'ın iptal kararını menajerinin, konserden 1 gün önce öğleden sonra üniversiteye çektiği faksla öğrendiğinde şok olduğunu söyledi.

Prof.Dr. Filiz Kılıç, "Daire başkanımız toplantı yaptığımız odaya 'Acil' kodu ile girerek 'Emre Aydın, konsere gelemiyor' deyince ilk aklıma gelen ölmüş olabileceği oldu" dedi. Gezi Parkı eylemleri için bir grup sanatçının konser vermeme kararı aldığını belirten Rektör Prof. Dr. Kılıç, "Bir grup sanatçı kendi arasında konser vermeme kararı almış. Ortak karar alınmış. Doğrusu üzücü bir şey, bir taraftan bir şeyi desteklerken diğer taraftan binlerce öğrenci mağdur edildi" diye konuştu.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK