Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Tatil » Rahmi Koç delikanlılara taş çıkarttı | 08 Ağustos 2014 Cuma 21:20

Rahmi Koç delikanlılara taş çıkarttı

Sağlığını Sağlığını spora borçlu olan işadamı Rahmi Koç, önceki gün dostlarıyla zodyakta görüntülendi. 1930 doğumlu işadamı, klasik kesim mayosu ve atikliğiyle '84'lük delikanlı Koç' dedirtti.

Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Koç; Çeşme tatiline yakın arkadaşı Tahire Demircan ve Bülent Bulgurlu ile devam ediyor. Koç, önceki gün dostlarıyla Altın Yunus Marina'dan zodyak bot ile açıldı. Bir süre zodyakta bekleyen ünlü işadamı, önce ayaklarını denize sokup suya alışmaya çalıştı. Daha sonra atik bir hareketle bottan kendisini Ege'nin serin sularına bırakan 84 yaşındaki işadamı, yaklaşık 1 saat yüzdü. Bir ara şapkasını kaptandan isteyen Rahmi Bey; sağlığına gösterdiği özeni de gözler önüne serdi. Her gün yüzen ve bu geleneğini uzun yıllardır devam ettiren duayen iş adamı, daha sonra yine atletik bir hareketle zodyağa binip 65 metrelik özel yatına geri döndü.

Koç'un gençlik iksiri

İlerleyen yaşına rağmen dinç kalmasını düzenli yaşam ve spora borçlu olan Rahmi Koç, tatildeyken bile yüzmeyi ihmal etmiyor. Her gün Çeşme'de 1 saat yüzen işadamı, güneş ışınlarına da karşı da kendisini şapka takarak korudu. Bu arada Koç'un klasik model mayoyu tercih ettiği de gözlendi. 


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK