Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Kültür-Sanat » Poyraz Karayel 25. bölüm: Yeni sezon başlıyor! | 30 Eylül 2015 Carşamba 12:55

Poyraz Karayel 25. bölüm: Yeni sezon başlıyor!

Kanal D'nin sevilen dizisi Poyraz Karayel bu akaşm 25. bölümü ile yeni sezonu açıyor. Poyraz Karayel yeni bölümde sezon finalinin 3 ay sonrasına gidiyoruz.

Geçtiğimiz sezon başlayan ve Kanal D’nin sevilen dizilerinden biri haline gelen Poyraz Karayel dizisi bu akşam 25. bölümü ile yeni sezonuna başlıyor. Poyraz Karayel’in İkinci sezon ilk sezon finalinin bıraktığı zamanın 3 ay sonrasından başlıyor. Poyraz, Ayşegül’ü bulmak için fgellik fellik aranırken Ayşegül, bir Yunan adasında kendine yeni bir hayat kurmuştur. Yeni hayatına yeni bir isim de dahil olmak üzeredir. İşte Poyraz Karayel yeni sezondan detayular ve akşam diziyi internetten izleyecekler için ilgili bağlantılar…

Aradan 3 ay geçmiştir ve Poyraz hala Ayşegül’ün nerede olduğunu bulma peşindedir. Ayşegül ise bir Yunan adasında kendisine yeni bir hayat kurmuştur, hatta bu hayata dahil olmaya gönüllü genç bir adam da vardır: Mete… Bahri Baba ve ekip hala hapistedir, tehditler yüzünden onları savunacak avukat bulmakta zorluk çekmektedirler. Ama sonunda avukat Mete’nin beklenmedik yardımıyla hapisten çıkmayı başarırlar. Fakat artık hiçbir şey eskisi gibi değildir. Sefer, Sema, Bahri ve Sadrettin hayatlarını değiştirecek kararların eşiğindedir. Polislik görevine dönmüş olan Poyraz, kendini bir suikast girişiminin içinde bulur ve suikastçıyı öldürür. Fakat bu olay yüzünden Poyraz’dan intikam almak isteyenler, büyük bir trajediye neden olacaktır.

Polisliğe dönen Poyraz’ın bir yandan suçla savaşırken diğer yandan Ayşegül’ü arayacağı Poyraz Karayel’i bu akşam internetten izlemek için dizinin yayın saatinde (20.00) Kanal D’nin online canlı yayınını akıllı cep telefonunuz, tabletiniz veya bilgisayarınızdan açabilirsiniz. Daha sonra izlemek içinse bu sayfadan dizinin full bölümlerine ulaşabilirsiniz.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK