Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Polonyalı Kökenli Ukraynalı Manken Kate Mira Kurallarından Taviz vermiyor | 22 Ocak 2016 Cuma 10:09

Polonyalı Kökenli Ukraynalı Manken Kate Mira Kurallarından Taviz vermiyor

Polonyalı manken Kate Mira, Oynayacağı Sinema Filmi öncesi bir Dergi çekimleri için moda fotoğrafçısı Motunkhan'ın objektifine birbirinden Özel Pozlar verdi.

Polonyalı  manken Kate Mira, Oynayacağı Sinema Filmi öncesi bir Dergi çekimleri için moda fotoğrafçısı Motunkhan'ın objektifine  birbirinden Özel Pozlar verdi. Türkiye'ye 8 yıldır yaşayan güzel manken Kate Mira, modellik ve oyunculuk projelerine imza atmaya devam ediyor,Yurt içi ve Yurt dışında bir çok başarılı Projeye imza attan başarılı Manken, kurallarından taviz vermiyor.    

Tarkan Acar ile çalışmaları devam eden güzel manken, düzgün fiziği ile modacıların aranan İsmi hale gelmeyi kısa sürede başararak zirvedeki yerini aldı Güzelliğini doğal beslenmeyle sağladığını belirten güzel manken her gün düzenli spor yapmayı da ihmal etmiyor.    

Kate Mira'n Dergi çekimleri ve özel hayatı ile alakalı bilinmeyenleri röportajından takip edilebilineceği ve önümüzdeki günlerde sürpriz bir proje ile İstanbul'da podyuma çıkacağı belirtildi


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK