Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Plajda ben çalmasam ne olur ki | 22 Ağustos 2015 Cumartesi 11:43

Plajda ben çalmasam ne olur ki

Demet Akalın ve Hande Yener arasındaki gerginlik son günlerde iyice kızıştı. Hande Yener’in Bodrum’da açtığı plajda Demet Akalın’ın şarkılarının çalınmasına izin vermemesi, ortalığı karıştırdı...

DEMET Akalın ile Hande Yener arasında yıllardır bir dargın bir barışık devam eden rekabet öyküsü, ‘DJ krizi’yle şimdi bambaşka bir noktaya taşındı. Yener’in Bodrum’daki sahibi olduğu Beach Club’da, DJ’lere “Benim mekânımda Demet’in şarkılarını çalmayacaksınız” dediği ortaya çıktı... Bunun üzerine Demet Akalın, söylenenlerin doğru olduğunu belirterek, şu açıklamayı yaptı: “Gerçekten benim şarkılarımın çalınmamasını istemiş.

Böyle insanlar var, o küçücük plajda ben çalsam ne olur çalmasam ne olur, tüm Türkiye beni dinliyor. Hiç önemli değil bunlar, ben onun şarkıları söylüyorum her yerde., Onun için Demet Akalın’ım, onun için de bazı koltuklara ben oturuyorum, benim kalbim temiz!” Ayrıca daha önce şu sıralar birlikte jüri üyeliği yaptığı Gülben Ergen’in yıllar önce Demet Akalın’ın afişlerini söktürdüğü hatırlatılınca Demet Akalın, “O olay da doğruydu, insanlar yaşlanıyor, hırslarımızın kurbanı olduk zamanında” cevabını verdi.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK