Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Özlem Yıldız'ın evli sevgilisi karısına fırça attı | 13 Şubat 2015 Cuma 21:00

Özlem Yıldız'ın evli sevgilisi karısına fırça attı

Evli iş adamı Mustafa Elgin'le yaşadığı yasak aşk nedeniyle gündemden düşmeyen Özlem Yıldız'a, sevgilisinin eşinden sert sözler geldi.

Bunun üzerine Özlem Yıldız'ı koruyan Mustafa Elgin, eşine sert çıktı. Söylemezsem Olmaz programının ulaştığı bilgilere göre; Mustafa Elgin'in eşi Pelin Elgin, Özlem Yıldız'a şu sözlerle seslendi: "Yaşına ve evladına olan saygımdan ağzımı açmıyorum ama dedikodumu yapmaya devam edersen o televizyon dediğin şeyi anca evin duvarında görürsün... Sus daha fazla konuşma, boynunu eğ ve otur, yaptığın rezilliklerden utan yoksa ben seni utandırırım.

Kendini acındıracak başka kapı bul ablacığım... Yuh diyorum, susuyorum, sana acıyorum. Sen ne utanmaz, ne yalancı, ne zavallı bir yaratıksın yahu; koca kadın olmuşsun bela oldun başıma ezik... Senin gibi zavallı bir insan için yormayacağım kendimi. Sokağa çıkarken utanmayan bir insana ben ne anlatıyorum. Duracağın yeri bil."


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
ÖNCEKİ HABER
SONRAKİ HABER
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK