Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Özlem Yıldız: Oğlum kardeş istiyor! | 04 Eylül 2014 Perşembe 20:51

Özlem Yıldız: Oğlum kardeş istiyor!

Ekranların sevilen sunucusu Özlem Yıldız Beyaz Tv’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına konuk oldu. Ünlü sunucu hakkında merak edilen sorulara canlı yayında cevap verdi.

Özlem Yıldız: Oğlum kardeş istiyor!

Özlem Yıldız’ın açıklamalarından satır başları şöyle;

”OĞLUM KARDEŞ İSTİYOR”

Oğlum kardeş istiyor.Halen babasıyla çocuk yapabileceğimizi düşünüyor. Geçtiğimiz günlerde bunun imkânsız olduğunu, ancak başka biriyle olabileceğini anlattım oğluma.”O zaman başka biriyle olsun anne” dedi.

”SİNAN’DAN TEK İSTEĞİM BABALIĞINI İHMAL ETMEMESİ”

Geçtiğimiz günlerde de oğlum eski evimizi göstererek “Nolur gelsen üçümüz birlikte uyusak” dedi. O öyle söyleyince gözlerim doldu. İnşallah Sinan’ın ilerde mutlu bir ilişkisi olur. Kendisinden tek isteğim var, o da babalığını ihmâl etmemesi. Çünkü ben ondan hiçbir şey istemedim. Tatilde oğlunu görmeye ara ara geldi, ama arkadaşlarıyla geldi. Demir’i alıp tatile götürebilirdi ama o arkadaşlarıyla gelip ara ara görmeyi seçti…Sinan ile dönem dönem anlaşamadığımız konular oluyor…

”OĞLUM DEDESİYLE GÖRÜŞMÜYOR”

Oğlum dedesiyle görüşmüyor. Dedesi oğlumu hiç aramadı. Böyle bir talep de hiç gelmedi karşı taraftan.Oğlum “Benim dedem nerde?” dedi.

”KAVGA HABERLERİ DOĞRU DEĞİL”

Geçtiğimiz aylarda hakkımda çıkan “İki erkek Özlem için kavga etti.” haberleri doğru değil. Bahsi geçen iki kişi var kavgada. Kamera kayıtlarında da gözüküyor ki ben ortada yokum.
Kavganın da benimle alakası yok.

Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
ÖNCEKİ HABER
SONRAKİ HABER
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK