Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Özge Ulusoy kazandığını emlağa yatırıyor! | 29 Haziran 2014 Pazar 09:32

Özge Ulusoy kazandığını emlağa yatırıyor!

Televizyonunun ünlü yıldızı Özge Ulusoy tüm birikimini Nişantaşı’ndan daire alarak değerlendirdiğini açıkladı. Ulusoy, “On kazanıyorsam üçünü harcıyorum, yedisiyle yatırım yapıyorum” dedi.
Bugün'den Okan Işık'ın haberine göre podyumların ve ekranların gözde ismi Özge Ulusoy çeşme akarken testisini dolduranlardan. Cimriliğe kaçmadan iktisat etmenin önemini vurgulayan Ulusoy, “Paramın kıymetini bilen bir insanım. On kazanıyorsam üçünü harcıyorum, yedisiyle yatırım yapıyorum. Bugüne kadar tüm birikimimi  İstanbul’un en gözde semtlerinden biri olan Nişantaşı’nda daire alarak değerlendiriyorum” diye konuştu.Ünlü manken tek müsrifliğinin çanta ve ayakkabıya karşı olduğunu da sözlerine ekledi.      

TERSTEN KONUŞUYOR

Ulusoy hiç bilinmeyen bir alışkanlığını ilk kez itiraf etti. Tersten konuşabildiğini söyleyen Ulusoy, “Eskiden böylelerini haberlere çıkarırlardı ya, ben onlardan biriyim işte. İlkokulda annem fark etmiş; konuşmadan önce durup içimden terse çeviriyormuşum. Niye bunu yapmaya başladım hiçbir fikrim yok. Psikologların bir açıklaması vardır herhalde. Üstelik artık çok akıcı bir şekilde konuşabiliyorum“ dedi.

 


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK