Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Medya » Otel Divane başlıyor | 17 Temmuz 2014 Perşembe 18:41

Otel Divane başlıyor

Merakla beklenen Otel Divane ilk bölümüyle bu akşam 21.00'de Show TV'de

Otel Divane DizisiShow tv ekranlarında yepyeni bir dizi yepyeni bir eğlence Otel Divane dizisi başlıyor. Yeni sezon dizilerinin bir bir ekranlara geldiği şu günlerde deneyimli oyunculardan kaliteli bir komedi dizisi daha izleyeceğiz.

Yüzyıllar boyunca akıl hastanesi olarak kullanılan binanın butik bir otele dönüştürülmesiyle başlayan bir komedi. Olayların doğal akışları ile birlikte ortaya komik eğlenceli görüntüler çıkıyor.

Otel Divane DizisiShow tv ekranlarında yepyeni bir dizi yepyeni bir eğlence Otel Divane dizisi başlıyor. Yeni sezon dizilerinin bir bir ekranlara geldiği şu günlerde deneyimli oyunculardan kaliteli bir komedi dizisi daha izleyeceğiz.

Yüzyıllar boyunca akıl hastanesi olarak kullanılan binanın butik bir otele dönüştürülmesiyle başlayan bir komedi. Olayların doğal akışları ile birlikte ortaya komik eğlenceli görüntüler çıkıyor.


Otel divane dizisi Show tv ekranlarında perşembe akşamları izleyici ile buluşacak. Daha tanıtım videoları ile izleyicilerin gönlünde taht kuran dizi rating savaşları karşısında ise nasıl performans göstereceğini önümüzdeki günlerde göreceğiz.

Otel Divane Dizisi Oyuncuları

Show Tv de ekrana elen dizide tecrübeli ve doğal komik oyuncular yer alıyor. İşte otel divane dizisinin oyuncuları

Otel Divane Fikri - Emre Altuğ


Otel Divane Fikri - Emre Altuğ: Beceriksiz ve işe yaramaz kardeş. Fakat yine de otelin yüzde 50 ortağı. Abisinden çok korkuyor. Zaman zaman abisine karşı diklense de, Abisi “höt” dedi mi, kedi gibi kuyruğunu sıkıştırıyor. Içinde, sebebini de kendi bilmediği kötülükler var. çoğu zaman, Ruhi’nin ve diğerlerinin başına dert oluyor

Otel Divane Ruhi - Volkan Severcan


Otel Divane Ruhi - Volkan Severcan :    İdealist ve Saf doktor. Hastanesine ve hastalarına kalpten bağlı. Hastaları iyileştirmeye, yeni tedaviler bulmaya çalışıyor ancak pek başarılı olamıyor. Karısını ve çocuğunu çok seviyor, iyi bir baba ve iyi bir doktor olmak istiyor. Sorumluluklarına bağlı, hastaneyi kuran dedelerine ve mesleğine saygılı. Hile hurda ile asla işi olmayan, dürüst ve iyi kalpli bir adam. Hastalar ve Fikri, Ruhi’yi sürekli delirtseler de Ruhi yufka yürekli bir insan olduğu için en sonunda hep affeden taraf oluyor.

Otel Divane Cabbar Arda - Burak Alkaş


Otel Divane Cabbar Arda - Burak Alkaş :(Şizofren): Cabbar hastanenin joker elemanı. Kimi zaman garip, kimi zaman çok akıllı karakterlere bürünebilen bir çılgın. Cabbar Arda genelde komik ve iyi niyetli bir adam. Daha doğrusu stabil ruh hali var. Olaylara her zaman rasyonel (kendince) yaklaşmaya çalışsan sakin yaratılışlı bir kişilik.

 Cabbar Arda arada ortaya çıkan kıvılcımlarından ve Ruhi’nin eski hastası olmasından dolayı Ruhi tarafından Süpervisor olarak atanmış. Bu durum Cabbar’ın ve diğer karakterlerinin hoşuna gidiyor. Cabbar karakter değiştirirken yüzünde fiziksel dönüşümü belli oluyor ve bu durum bazen ürkütücü olmakla birlikte, genel de komik oluyor.

Otel Divane Niyazi - Cem Kılıç

Otel Divane Niyazi - Cem Kılıç : (Üçkağıtçı, düzenbaz): Otelin ilk günü şerefine sınırlı süre için açılan kampanyadan faydalanmış ve çok düşük bir ücrete oteldeki odasını 5 yıllığına kiralamış. Küçük çapta dolandırıcı, hem yeni gelen müşterileri, hem delileri ufak tefek dolandıran, yolunu bulmaya çalışan bir garip. Gıcık olduğumuz ama sokağa da atamadığımız otelin yaramaz karakteri.

Otel Divane Müjde -  Ayşe Abana

Otel Divane Müjde -  Ayşe Abana : (İşkolik, Ev Hanımı): Müjde Ruhi’nin karısıdır. Anaç, tezcanlı ve sempatik bir kadındır. İdealist kocasının her daim arkasındadır. Ona en zor günlerinde bile, destek olur. Fedakar ve neşeli bir eştir. Hayata her zaman pozitif bakan biridir.               

Otel Divane peri - Birsu Demir

Otel Divane peri - Birsu Demir : Peri Divane. Dahi bir çocuk. Babasının çözemediği problemleri çözüyor, yer yer Ruhi’yi gıcık ediyor. Otel sakinleri tarafından da çok seviliyor.


Otel Divane Yüksel - Cenk Acarlar: Alemin kralı dizisindeki tapir
 Diğer Otel divane oyuncuları
Ali Rıza Tanyeli
BArış Atmaca
Cemre Şan
Esra Sönmezer
Gökhan Yıkılan
Haldun boysan
Muaz Ete
Nefise karatay
Sami Aksu
Süreyya Koç
YIlmaz Gruda

Otel Divane Dizisi Konusu

Otel Divane dizisi oyuncuları olduğu kadar senaryosu ve konusu da komik. Yine bir Show tv klasikleri arasına girecek bir dizi bizleri bekliyor.

Otel Divane dizisinin konusu; iki yüz yıllık bir akıl hastanesinin, şenlikli bir butik otele dönüştüğü Otel Divane dizisinde Emre Altuğ ve Volkan Severcan iki kardeşi canlandıracak! Akıl hastanesi müdavimlerinin, bir şekilde kendilerini otel çalışanı olarak bulacağı dizide, otelin devamlı müşterilerinden biriyse küçük çaplı bir dolandırıcı; hem yeni gelen müşterileri, hem delileri ufak tefek dolandıran yaramaz karakteri ise Cem Kılıç canlandıracak! Oyuncu kadrosunda ise; Emre Altuğ, Cem Kılıç, Volkan Severcan, Nefise Karatay, Burak Alkaş, Haldun Baysan,Yılmaz Gruda ve Birsu Demir yer alacak…

Otel Divane Dizisi Tanıtım Videoları
Otel divane 5. Fragman


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK