Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Kültür-Sanat » Osman Pazarlama Şahan'ın en vasat işi | 20 Şubat 2016 Cumartesi 22:33

Osman Pazarlama Şahan'ın en vasat işi

Şahan Gökbakar, 'Osman Pazarlama'da seyircisini yeni bir tiplemeyle tanıştırıyor. Lakin film genel çizgileri itibariyle Gökbakar'ın en vasat işi olmuş.

OSMAN PAZARLAMA (Not: 1.5/5) Yönetmen: Togan Gökbakar  Oyuncular:  Şahan Gökbakar , Selim Akgül, Feriştah Senem Yıldırım, Yurtşen Fidan, Demet Akalın Yapım: 2016, Türkiye Süre: 114 dakika Futbola hâkim olmasanız da deyim olarak o malum konuya vâkıfsınızdır: Her taze yetenek önce ‘Yeni Maradona’, ‘Yeni Zidane’, ‘Yeni Hagi’, ‘Yeni Alex’ unvanlarıyla ele alınır.

Televizyon üzerinden popüler olduktan sonra sinemaya geçtiğinde Şahan Gökbakar için de ‘Yeni Kemal Sunal olabilir mi?’ türü bir konu başlığı açıldığını hatırlıyorum.

Aynı zamanda ‘en bilinen tiplemesi ‘ Recep İvedik ’in kaba saba espri anlayışıyla yeni bir maganda prototipi olarak çıkmasıyla da yeteneğinin ‘orta sınıf refleksleri’yle tartışıldığını ve ‘tu kaka’ edildiğini de...


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK