Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Medya » `Oscar`ı alacak filmi Cem yapar | 06 Haziran 2014 Cuma 00:45

`Oscar`ı alacak filmi Cem yapar

Usta sanatçı Zeki Alasya, Türkiye`ye Oscar kazandırabilecek tek kişinin, `sinemada müthiş işler yapıyor` dediği Cem Yılmaz olduğunu düşünüyor
KENDİMİZ OLALIM YETER
 
Bir dergiye konuşan Zeki Alasya, Oscar`ı kazanmak için `kendimiz` olmamız gerektiğini savuncu. İstanbul`un Antalya`nın Urfa`nın güzelliklerini ön plana çıkararak Oscar alabileceğimizi iddia eden Alasya, `Biz teknik ve kafa olarak bunu rahatlıkla alabilecek güçteyiz. Cem Yılmaz`ın Arog, Gora gibi filmlerini beğenmedim. Sinemada müthiş becerikli olduğu başka şeyler var, görüyorum. Yabancı Oscar`a aday olacak dediğim filmleri en iyi yapacak adam şu an Cem Yılmaz` dedi.
 
`ZEKİ DEMİŞTİ` DERSİNİZ

Yılmaz Erdoğan`ın ayakları yere basan işler yapmaya başladığını, Ata Demirer`in `Eyvah Eyvah` filmlerinde de Yeşilçam lezzetini aldığını vurgulayan Zeki Alasya, `Kendimiz olmaya başladığımız ilk sene `Buyrun Oscar sizin diyecekler`. O zaman ben yaşamıyor olursam `Zeki demişti` dersiniz` diye konuştu. `Bana yetecek kadar param olsa hiçbir güç beni bu piyasada tutamaz` diyen usta oyuncu, çekmeyi düşündüğü bir kaç projesini de parası olmadığı için çekemediğini söyledi.

Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK