Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Spor » Orman'dan mesaj var | 09 Ağustos 2013 Cuma 10:26

Orman'dan mesaj var

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, camianın ve Türkiye'nin Ramazan Bayramı'nı kutlarken, taraftarlara umut dolu mesajlar verdi.

: "Sıkıntılı günler geride kaldı. Kulübü rayına oturttuk. Bayram havasında güzel günlerin bizi beklediğine inanıyorum."

"BILIC TAKIMDAN MEMNUN"

"Çok iyi bir teknik adamla anlaştık. Bilic, disiplinli bir o kadar da samimi bir hoca. Kısa sürede takımın sevgi ve saygısını kazandı. Kendisiyle konuştum, genel olarak takımdan memnunum. İstediği bölgelere gerekli takviyeleri yaptık. Sol bek için arayışlar sürüyor. 9 transfer gerçekleştirdik. Bu önümüzdeki sezonu ne kadar çok önemsediğimizi göstermek açısından önemli."

"TRANSFERDE EZBER BOZDUK"

"Alışagelmiş transfer yöntemlerini kullanmadık. Tolga örneğinde olduğu gibi gereken oyuncuya, gereken ödemeyi yaptık. Alınan oyunculara ödediğimiz bonservis ve transfer ücretleri kulübün bakış açısına ters düşmeyecek şekildeydi. Genel olarak takımdaki değişimi görüyoruz. Sezon başladığında yüreğini ortaya koyan, savaşan ve çok iyi bir takım izleyeceğiz."

"KADROMUZ ALTERNATİFLİ"

"Yapılan transferleri küçümseyenleri görüyorum ve şaşırıyorum. Sadece gülüp geçmekle yetiniyorum. Çünkü aldığımız isimlerin tümü mevkilerinin en başarılı, en iyi oyuncuları. Ve hepsi de amaca yönelik transferler. Geçen sene kadro derinliğimiz yoktu. Sakatlıklar artınca kulübemiz zayıf kaldı. Ancak şimdi alternatifli bir kadromuz var. Büyük başarılara imza atacağız."


Kaynak: SPOR

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK