Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Erkek » Orgazma ulaşmayı kolaylaştıran 4 yöntem | 20 Kasım 2014 Perşembe 22:12

Orgazma ulaşmayı kolaylaştıran 4 yöntem

Orgazma ulaşmak sizin için bir hayal mi? Sevişmeleriniz hep mutsuz sonla mı bitiyor? Seks esnasında orgazm olmakta zorlanıyorsanız, doruk noktaya ulaşmanızı sağlayacak en kolay yöntemleri sizin için hazırladık. İşte hem sizi hem partnerinizi memnun edecek orgazm taktikleri...

Rahatlayın

Stresten uzak olmanın orgazmı kolaylaştırdığını biliyor muydunuz? Partnerinizin yanında uzanırken orgazm olamama korkusu ile kasılmak yerine daha mutlu şeyler düşünmeye çalışın ve kafanızı boşaltın. Rahatlamakta problem çekiyorsanız, sevişme öncesi ılık bir duş almak, bir kadeh şarap içmek ya da keyifli müzikler dinlemek sizi mükemmel sekse hazırlayacaktır.

Vücudunuzu sevin

Hayallerinizdeki orgazma ulaşmak için vücudunuzu tanımanız ve sevmeniz oldukça büyük önem taşıyor. Görünüşünüzden, kilonuzdan ya da seksi duruşunuzdan ne kadar memnunsanız, orgazm sizin için o kadar kolay gerçekleşecektir. Kulağa tuhaf gelebilr ama bu, doruk noktaya ulaşmakta oldukça önemlidir. Sevişirken kendinizden ve vücudunuzdan emin olmak sizi yatakta mutluluğa sürükleyecektir.

Kendinizi hazırlayın

Orgazm olmaktan en önemli şeyleirn başında kendinizi hazır hissetmek geliyor. Eğer kendinizi sevişmeye hazır hissetmezseniz , orgazm olmanız zorlaşır ve asla doruk noktaya ulaşamazsınız.

Bulunduğunuz andan ve ortamdan memnunsanız, partnerinizin baştan aşağı vücudunuzu keşfetmesinden hoşlanacak ve sevişmenizin zevkini daha çok çıkaracaksınız.

Bacaklarınızı açın

Bacaklarınızı bir kelebek kanadı gibi açtığınızda daha kolay orgazm olacağınızı biliyor muydunuz? Kulağa değişik bir yöntem gibi gelse de bu şekilde orgazma çok daha kolay ulaşacaksınız.

Orgazm olamayan pek çok kadının problemi çok fazla düşünmeleridir. Stres olup, orgazm olamayacağınızı düşündükçe kendinizi daha çok kasacak ve sevişmenin tadını çıkaramaycaksınız. Her şeyin kafanızın içinde bittiğini unutmayın ve anın tadını çıkararak orgazma ulaşın.


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK