Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Olay çift ilk kez el ele görüntülendi! | 23 Ağustos 2014 Cumartesi 23:04

Olay çift ilk kez el ele görüntülendi!

Yakışıklı işadamı Murat Kadıoğlu, eşi Simge Tertemiz’den boşanmasının nedeni olarak gösterilen Şebnem Schaefer’la ilk kez el ele görüntülendi.

Simge Tertemiz ile evli olduğu dönemde eşini Şebnem Schaeffer ile aldatan Murat Kadıoğlu, tazminat korkusundan aşkı yalanlamıştı. Boşanıp temize çıkan işadamı önceki gün Şebnem Schaeffer ile el eleydi.

Yıllardır Murat Kadıoğlu, Simge Tertemiz ve Şebnem Schaeffer arasında yaşanan aşk üçgeninde son gülen Şebnem Schaeffer oldu. Simge Tertemiz'le aşk yaşadığı 2009 Ocak ayında kısa bir süre ayrılık yaşayan Kadıoğlu, vakit kaybetmeden soluğu Türk asıllı Alman manken Schaeffer'ın yanında almıştı.

TAZMİNAT KORKUSU BİTTİ

Daha sonra Tertemiz'le nikah masasına oturan çapkın işadamı, eşinden boşanmadan önce yine Şebnem Schaeffer'le kaçamak yapmıştı. Tertemiz'le boşanma davaları devam ederken birlikte oldukları iddia edilen ikili, tazminat korkusundan bu aşkı yalanlamıştı.

EL ELE BEYOĞLU TURU

Boşandıktan sonra rahat davranmaya başlayan Murat Kadıoğlu ve Şebnem Schaeffer, önceki gün el ele objektifler önüne çıktı. Taksim'de bulunan Chanta adlı gece kulübüne eğlenmek için gelen ikilinin, bir hayli keyifli olduğu dikkatlerden kaçmadı. Aşklarını dosta düşmana ilan eden Schaeffer ve Kadıoğlu'nun aylardır inkar ettikleri aşklarını boşandıktan sonra göz önünde yaşaması ise manidar oldu.

İKİSİNİ SİMGE TANIŞTIRDI

Simge Tertemiz, arkadaşı Şebnem Schaeffer'ı bir defile sonrası eşi Murat Kadıoğlu ile tanıştırmıştı. Güzel model, daha sonra arkadaşı ve eşinin aşk yaşadığını öğrenince şoke olmuştu.


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK