Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Okan Yalabık ve Demet Evgar'dan itiraflar | 06 Şubat 2016 Cumartesi 22:25

Okan Yalabık ve Demet Evgar'dan itiraflar

Demet Evgar ve Okan Yalabık bu hafta vizyona giren 'Kötü Kedi Şerafettin'in seslendirme kadrosunda. Evgar 'Misket' ve 'Taco'yu konuşturdu, Yalabık ise 'çizer' ve 'Adnan' karakterlerini seslendirdi.

Dostluklarının başlangıcı 20 yıl öncesine dayanıyor. Birbirleriyle konuşmaya gerek duymadan, bakışarak bile anlaşabiliyorlar. Birinin başladığı lafı öbürü tamamlayabiliyor. Demet Evgar ve Okan Yalabık bu hafta vizyona giren 'Kötü Kedi Şerafettin' filminde ve 18 Şubat'ta başlayacak olan '39 Basamak' oyununda da bu uyumu sürdürüyor. İkiliyle bir araya geldik, Şerafettin'in insanı andıran hallerinden başlayıp kadın-erkek ilişkilerine uzandık.

Nasıl oluyor da bu kedi 20 yıldır popülerliğini koruyor? Okan Yalabık: Şerafettin bize çok yakın. Tam olarak ‘bizim kedimiz’. Sokakta ‘Pist’ dediğimiz cinsten... Demet Evgar: Avrupa’da ya da Amerika’da sokaklarda kedi göremezsin. Türkiye’de ise sokaklar kedi doludur. Burada kedilerin efsunlu olduğuna inanılır. Türkiye’yi kedilerin bu efsunlu enerjilerinin koruduğunu düşünüyorum.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK