Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Spor » Obradovic imzayı attı iddialı konuştu | 03 Temmuz 2013 Carşamba 18:41

Obradovic imzayı attı iddialı konuştu

Fenerbahçe Ülker’in yeni antrenörü Zeljko Obradovic, imzayı attı

Ünlü antrenör Zeljko Obradovic, Fenerbahçe Ülker'le 2 yıllık resmi sözleşme imzaladı. Avrupa’nın en iyi isimlerinden biri olarak kabul edilen Obradovic, "burası benim evim olacak" dedi, Mourinho'ya benzetilmesini de yorumladı... 
 
Ülker Sport Arena'da taraftarlara açık gerçekleştirilen imza töreninde Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım da hazır bulundu. Yıldırım, taraftarların yaptığı "Obradovic" tezahüratlarına eşlik etti.
 
Fenerbahçe CEO'Su Hasan Hakkı Yılmaz "Fenerbahçe, Türkiye'nin en büyük kulübü. Ortağımız Ülker ile birlikte en iyilerle çalışmak istiyoruz. Bu nedenle Zeljko Obradovic ile çalışmaya karar verdik. Başka Ülker'e ve Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a çok teşekkür ediyoruz" dedi. 
 
''BURASI BENİM EVİM''
Obradovic imza töreninde açıklamalar yaparken, “Öncelikle Başkan Aziz Yıldırım'a çok teşekkür ediyorum. Buraya gelişimde çok etkisi oldu, Fenerbahçe Ülker gibi büyük bir takıma başantrenör olmamı sağladı. Fenerbahçe’nin ne kadar büyük bir kulüp olduğunu biliyorum. Fenerbahçe’de birlikte çalışacağım herkesin de bunun bilincinde olması gerekiyor. Kendim için şunu söylemek istiyorum; “burası benim evim olacak” dedi. 

Bu sözleri sonrasında tribünlerdeki taraftarlar tarafından alkışlanan “O İnşallah sezon sonunda da sizlerden bu tezahüratı duyarım” dedi. 

Obradovic, imza töreni sırasında “İmzaladık ama biliyorsunuz ki, bu gerçek değil ancak bunları yapmak güzel şeyler” diyerek, atılan imza hakkında da espri yaptı. 

BASKETBOLUN MOURİNHO'SU 
Mourinho'ya benzetilmesi, "basketbolun Mourinho'su" ifadelerinin Türkiye'de kullanılması hakkında da konuşan başarılı çalıştırıcı "Benim adım Obramovic ve ben bundan çok memnunum. Ben de dürüst şekilde devam edit-yorum. Tabii ki Mourinho'ya saygım sonsuz" ifadelerini kullandı. 

 
''BURAYA İKİNCİ OLMAK İÇİN GELMEDİM''
Öte yandan usta teknik adam, gelecek sezon hedefleri hakkında konuşurken, "Buraya ikinci olmak için gelmedim" ifadesini kullandı.


Kaynak: SPOR

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK