Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Nutkun Tezcan Miss Eurasia Güzellik Yarışmasında Türkiye’yi Temsil Edecek | 11 Nisan 2016 Pazartesi 00:43

Nutkun Tezcan Miss Eurasia Güzellik Yarışmasında Türkiye’yi Temsil Edecek

1-21 Mayıs Tarihleri arasında Antalya’da düzenlenecek olan Miss Eurasia Güzellik yarışmasında Nutkun Tezcan Türkiye’yi Temsil edecek.

45 Ülke Katılacak  1 Mayıs 21 Mayıs tarihleri arasında yaklaşık 45 Ülke’den katılacak güzeller Antalya Alva Donna Hotel’de 20 gün sürecek kamp sürecinden sonra 21 Mayıs gecesi gerçekleşecek büyük final ile dereceye giren kişiler taçlandırılacak.Yarışmanın organizatörlüğünü Leon Karatygin ve Anastasiya Pavelyeva yaparken , Gecenin kareografisini Singapur’dan yarışma için özel olarak gelen ünlü kareograf Rafal Sojka gerçekleştirecek.     Yarışma tarihine kadar Miss Eurasia İnternet sitesinden hem Türkiye’yi temsil eden Nutkun Tezcan’a oy verebilir.Hemde diğer katılımcıları inceleyebilirsiniz.    

 Türkiye’yi temsil etmenin mutluluğunu yaşayan Nutkun Tezcan kamp tarihini iple çekiyor.Podyum deneyimine ve fiziki güzelliğine çok güvenen Tezcan şimdiden hazırlıklara başladığını belirtti.

Oylama İçin : http://miss-eurasia.com/eng/23


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK