Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Niran Ünsal: Şeker'in hayali için Peker'le bir araya geldik | 27 Mayıs 2014 Salı 11:58

Niran Ünsal: Şeker'in hayali için Peker'le bir araya geldik

Ahmet Selçuk İlkan'ın 'Söz' albümü projesinde yer alan Niran Ünsal, tv8'de ekrana gelen Aramızda Kalsın'a konuk oldu.
Ahmet Selçuk İlkan'ın 'Söz' albümü projesinde yer alan Niran Ünsal, tv8'de ekrana gelen Aramızda Kalsın'a konuk oldu.

Albümdeki 'Hatıran Yeter' şarkısının klibi için eski eşi Peker Açıkalın ve kızı Şeker'le kamera karşısına geçen Niran Ünsal, yaşadıkları süreci ve kamera arkasını ilk kez Aramızda Kalsın'a anlattı.

Çok güzel bir albüm oldu 'Söz'
Söz albümünde emeği geçen herkese teşekkürler. Çok başarılı bir iş oldu, bir çok prodüktörün de kıskandığı bir iş oldu. Niteliği yüksek bir projeydi bizim için. Her önüne gelenle albüm yapan bir şirket değiliz zaten biz. Bizim için nitelik ve kalite çok önemli. 

Kızımız Şeker için klipte Peker'le bir araya geldik
İbrahim'in klipte eski eşim Peker Açıkalın'la oynamama izin vermesi büyük bir özveri. Kızım şeker babası Peker'le beni hiç bir arada görmedi. Biz bu işe başlarken Şeker'in hayalleri üzerine gittik. Evlenip ayrılmış ve çocuğu olan çiftlerin bir gün bir araya gelmeleri kaçınılmaz zaten. Hem çocuğun sosyal gelişimi, hem psikoloji için çok önemli bir şey bu. Gugu, Şeker'in hayalinden yola çıktı. Şeker'in ricasıyla bir klipte bir araya geldik Peker'le. Peker Açıkalın'ı aradık fikrimizi anlattık, çok olumlu karşıladı ve mutlu oldu. Gugu da çok mutlu oldu bu durumdan. Şeker ile İbrahim yapmışlar kurguyu zaten benim en son haberim oldu. Bir Pazar kahvaltısında bir araya geldik. Kararlaştırdık klibi nerede ve ne zaman çekeceğimize. 

Hayata çocuğun penceresinden de bakmak gerek
Şeker bizi ilk kez kahvaltıda bir arada gördü. Çok heyecanlıydı, sürekli sipariş verip durdu, iştahı açıldı o gün. Ortada bir çocuk varsa o çocuğun penceresinden bakmak gerek bir şeylere. Biz Peker'le 14 sene yapamadık bu pencereden bakma işini. Şeker bu sene bizimle beraber kalıyor, son iki yıl babasıyla birlikte yaşıyordu. Canı istediği zaman babasını görüyor ama. 

Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK