Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Nilüfer Köye yerleşiyor! | 28 Ağustos 2013 Carşamba 11:54

Nilüfer Köye yerleşiyor!

Nilüfer, artık huzur arıyor. İstanbul'dan kaçmaya hazırlanan sanatçı, Marmaris'in Selimiye Köyü'nde 750 bin liraya ev aldı. Nilüfer, sevdikleriyle köy hayatı sürecek...

Meme kanseri tedavisi sonrası sağlığına kavuşan ünlü şarkıcı Nilüfer, bir yandan konserlerine devam ederken bir yandan da huzur arıyor. Yoğun iş temposu ve İstanbul'un stresli hayatından bıkan şarkıcı, artık kendisini doğaya bırakıyor. Karikatürist sevgilisi Latif Demirci'nin önerisiyle Marmaris'in Selimiye Köyü'ne giden Nilüfer, gördüğü manzaraya hayran kaldı. Doğal hayatın tadını aldıktan sonra İstanbul'a dönmek istemeyen sanatçı, burada 750 bin liraya denize sıfır bir ev satın aldı. 

KÜÇÜK BİR ÇİFTLİK... 
3 dönümlük arazi içinde bulunan evinde doğal tarım yapmayı da planlayan şarkıcı, artık yaz aylarını bu cennette geçirecek. Köy yaşantısı sürmek isteyen Nilüfer, kızı Ayşe Nazlı ve sevgilisi Latif Demirci ile yaz aylarında huzur bulacak. Nilüfer'in gelişinin Selimiye halkında da büyük heyecan yarattığı öğrenildi. 

AYŞE iÇiN KATLANIYOR
13 yaşındaki kızı Ayşe için İstanbul'da yaşayan Nilüfer'in dostlarına "Selimiye'de duyduğum tek ses sebze satan arabanın sesi. Orada insan yaşlanmaz" dediği öğrenildi.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK